/ Pro zákazníky / Blog / Obývací pokoj

Dekorace v obývací pokoj

Dekoracja salonu to jedno z najważniejszych wyzwań i zadań jakie stawiamy sobie podczas procesu aranżacji naszych mieszkań i domów. Salon jest miejscem reprezentatywnym, to w nim zwykle toczy się życie towarzyskie rodziny, w salonie przebywamy sporą część czasu podczas dnia, wypoczywamy, oglądamy TV, słuchamy muzyki. Stąd tak duża uwaga poświęcana jest na jego wystrój, dobór elementów, mebli, akcesoriów wyposażenia. Chcemy w tym miejscu pokazać jak z naszej perspektywy można dekorować i aranżować salon. Zapraszamy do lektury artykułów, które mamy nadzieje pomogą Ci w tym trudnym, ale z pewnością miłym procesie dekoracji salonu.

19.05.2021

Sníte o interiéru zachovaném v duchu jednoduchosti a pohodlí Provance? Chcete, aby váš domov odrážel venkovské kouzlo života i estetiku a eleganci francouzského domu? Ukážeme vám, jak zařídit obývací pokoj, abyste v něm cítili trochu malebného provensálského stylu.

více
11.02.2021

Fotoobrazy patří mezi nejoblíbenější dekorace v interiérovém designu. Jsou originální a díky vysoce kvalitnímu tisku jsou krásnou výzdobou ložnice nebo obývacího pokoje.

více
07.12.2020

Při zařizování našich interiérů se snažíme najít především kombinaci funkčnosti a estetiky. Stále populárnějším řešením v bytech, které jdou s dobou, je obývací pokoj s kuchyňským koutem. Toto řešení kombinuje obě tyto požadované funkce.

více
06.10.2020

Kdysi byly obrazy spojovány pouze s vysokým uměním, nyní však patří mezi nejpoužívanější dekorativní prvky, které lze snadno přizpůsobit různým uspořádáním. 

více
08.05.2020

V době, kdy jsme všichni doma, se nudí nejen děti. Pomalu končí už druhý měsíc, situace je stále nejistá a ještě tomu není konec. Co tedy s volným časem? Mnozí z nás hledají na internetu inspiraci pro kuchyň, obývací pokoj nebo ložnici. Teď je velmi dobrá doba na to, abychom vyvinuli úsilí a osvěžili naše interiéry. 

více
18.02.2020

Jaro je roční období, které je očekávané více, než první sníh. Není divu, že po absenci skutečné zimy vkládáme naděje do čerstvé energie, která nás bude stimulovat k tvořivosti.

více