1. /
  2. Pro zákazníky
  3. /
  4. Blog
  5. /
  6. Nástěnné dekorace

Umění potkává prostor: jak boho obrazy oživují loftové interiéry

jak boho obrazy oživují loftové interiéry

Někdy jste přemýšleli, jak spojit v jednom interiéru surovost loftu s éterickým stylem boho? Ačkoli na první pohled mohou vypadat protichůdně, tyto dva styly mohou spolupracovat v harmonický a mimořádně atraktivní způsob. Představte si obývací pokoj, kde surové zdi a vysoké stropy loftu slouží jako pozadí pro barevné obrazy v boho stylu, ratanový nábytek a tlumené barvy.

V tomto článku vám ukážeme, jak prakticky a efektivně zavést boho prvky do loftového interiéru. Pokud sníte o interiéru, který kombinuje modernost s nádechem přírody a svobody, tento článek je právě pro vás.

Klíčové prvky boho stylu

Pokud uvažujete o vytvoření interiéru v boho stylu v loftovém bytě, měli byste nejprve poznat klíčové prvky tohoto stylu:

 • Prvním a nejdůležitějším aspektem jsou přírodní materiály, jako je rattan nebo dřevo, které přinášejí do interiéru prvky přírody a dělají ho útulnějším. Nezapomeňte také na doplňky jako peří, bambus nebo mořská tráva, které mohou okouzlit a dodat interiéru jedinečný charakter.
 • Dalším důležitým prvkem jsou obrazy, zejména ty v tlumených barvách, které dodají prostoru charakter. Boho obrazy na plátně nebo skle mohou být skvělým způsobem, jak přinést barevnou a texturovou rozmanitost.
 • Boho styl často využívá tlumené barvy, ale také se nebojí jasnějších barev, které lze zavést například květinami nebo fototapetami na zdi.

jak boho obrazy oživují loftové interiéry

Boho obrazy pro obývací pokoj a ložnici - jak vytvořit útulný a stylový interiér

Plánujete zavést boho styl do svého loftového bytu a přemýšlíte, jak to nejlépe udělat? Boho obrazy mohou být jedním z klíčových prvků v proměně vašeho interiéru. Ať už v obývacím pokoji nebo v ložnici, boho obrazy mohou přidat nejen barvu a texturu, ale také hluboký, emoční podtext.

V ložnici mohou obrazy působit jako skutečné talismany klidu a relaxace. Díky tlumeným barvám, které jsou jedním z hlavních prvků boho stylu, mohou obrazy na plátně vytvořit atmosféru klidu a pomoci najít harmonii s přírodou. Když je umístíte na zeď, stávají se centrálním bodem, přitahují pozornost a dodávají prostoru teplý pocit. To je obzvláště důležité v ložnici, kde trávíme čas regenerací po náročném dni.

Pokud jde o obývací pokoj v boho-loft stylu, tlumené barvy obrazů mohou být skvělým kontrastem k surovým zdím a vysokým stropům typickým pro lofty.

jak boho obrazy oživují loftové interiéry

Boho obrazy s etnickými inspiracemi

Pokud chcete do svého loftového bytu přinést obrazy, které mají nejen styl, výrazné barvy, ale také duši, měli byste se zajímat o obrazy s etnickými inspiracemi. Taková díla často čerpají z různých kultur, což jim dodává hloubku a dělá je nejen dekorací, ale také oknem do světa. Mohou obsahovat motivy spojené s africkou, asijskou nebo původními kulturami Ameriky, což jim dodává jedinečnou atmosféru. Skvěle se hodí do obývacího pokoje v boho stylu, kde jejich barvy a tvary mohou být krásným doplňkem k ostatním dekoračním prvkům.

Boho obrazy na plátně, akrylu a skle - skvělá dekorace pro uměleckou duši

Pokud je váš životní prostor vyjádřením vaší umělecké duše, určitě oceníte hodnotu dobrého obrazu na zdi. V kontextu obývacího pokoje v boho-loft stylu bude obraz ideálním doplňkem, který vám pomůže plně se vyjádřit. Můžete si vybírat z různých technik - od obrazů na plátně, které přidají vašemu interiéru teplý pocit a hloubku, po obrazy tištěné na skle, které mohou být stejně výrazné a barevné.

Boho obraz se skvěle hodí do různých interiérů - od obývacího pokoje, přes ložnici, až po předsíň nebo kuchyni. Ať už se rozhodnete pro jednu dominantní barvu nebo celou paletu barev, takový obraz určitě přidá život a energii vašemu interiéru. Pokud chcete, aby vaše bydlení nebylo jen módně zařízené, ale také odráželo vaši individualitu, boho obraz je volbou, kterou byste měli zvážit.

jak boho obrazy oživují loftové interiéry

Pamatujte! Výběr správného obrazu není těžký, pokud víte, kde hledat. Nabízíme široký výběr obrazů, které se hodí do různých částí domu. Ať už se rozhodnete pro obrazy na plátně nebo možná preferujete něco modernějšího, jako jsou ty na skle nebo akrylu, je důležité, aby celkový vzhled ladil s ostatním interiérem a dodával mu charakter.

Spojení dvou světů - boho styl potkává loft

V tomto článku jsme objevili, jak skvěle mohou spolupracovat surovost loftů a duše boho. Spojením tlumených barev, etnických inspirací a přírodních materiálů se boho obrazy na zdi stávají ideálním doplňkem loftových interiérů. Nabízejí nejen estetické doplnění surové architektury, ale také do ní přinášejí hloubku a teplý pocit. Pokud sníte o interiéru, který je jako umělecký autoportrét vaší duše, boho-loft je klíčem k této proměně.

Čtěte také:
Vánoční výzdoba interiéru – praktické dekorace na svátky
28.11.2023

Vánoční výzdoba interiéru – praktické dekorace na svátky

Předvánoční období je nejhezčím obdobím roku. Temné večery osvětlují krásné vánoční ozdoby, v obchodech se objevují inspirace a nápady na originální dárky a my prohledáváme stránky s recepty, abychom si vybrali ty nejlepší a překvapili naše hosty. Za úvahu stojí také dekorace... tradiční i méně typick&e

více
Tapety do tmavé chodby a předsíně: jak vybrat a vytvořit správný interiér
20.11.2023

Tapety do tmavé chodby a předsíně: jak vybrat a vytvořit správný interiér

Vstupujete do domu po dlouhém dni v práci. První místnost, kterou vidíte, je předsíň. Uvažovali jste někdy, jak důležité je, aby tato místnost na vás udělala dobrý dojem? A může se chodba, tento zdánlivě nepodstatný prvek každého bytu, stát výjimečným dekorativním prvkem? Ano! Klíčem k tomu je správný výběr tapety.

více
TV stěna v obývacím pokoji - inspirace a nápady na úspěšný projekt
13.09.2023

TV stěna v obývacím pokoji - inspirace a nápady na úspěšný projekt

Chcete zvýšit styl a funkčnost vašeho obývacího pokoje? No, jedním z osvědčených způsobů, jak toho dosáhnout, je vytvoření impozantní TV stěny, která slouží jako centrální bod celého prostoru. V tomto článku se podíváme na fantastické inspirace a nápady, které vám pomohou vytvořit úspěšný design TV stěny.

více
Moderní ložnice - jak ji zařídit?
02.08.2023

Moderní ložnice - jak ji zařídit?

V tomto blogovém příspěvku se ponoříme do umění vytváření útulné a moderní atmosféry v ložnici a prozkoumáme nezbytné doplňky, které zvýší prestiž vašeho prostoru. Připojte se k nám na této kreativní cestě a proměňme naši ložnici v moderní oázu!

více