Obdélníková a čtvercová zrcadla

Čtvercová zrcadla - geometrie setkává eleganci

Naše kolekce čtvercových zrcadel představuje dokonalé spojení geometrie a elegance. Každé zrcadlo, od rozměrů 50x50 cm až po velkolepých 100x70 cm, je mistrovským dílem, které dokáže proměnit každý prostor. Tyto kousky nejsou jen obyčejnými dekoracemi, jsou to klenoty, které přidají vašemu domovu hloubku a rozšíří jeho vizuální prostor. Ať už hledáte něco, co by osvětlilo vaši obývací místnost nebo dodalo osobitý charakter vaší kanceláři, naše čtvercová zrcadla jsou ideální volbou pro každý moderní interiér.

Dekorativní obdélníkové zrcadlo Černý MDF rám
Dekorativní obdélníkové zrcadlo
Černý MDF rám (#lsm-k1f1b1a)
velikost: 50x50
1 119 Kč
zvolit velikost
Dekorativní obdélníkové zrcadlo s LED podsvícením
Dekorativní obdélníkové zrcadlo
s LED podsvícením (#lsl-00001)
velikost: 50x50 cm
2 379 Kč
zvolit velikost
Dekorativní obdélníkové zrcadlo bílý MDF rám
Dekorativní obdélníkové zrcadlo
bílý MDF rám (#lsm-kffffff)
velikost: 50x50
1 119 Kč
zvolit velikost
Dekorativní obdélníkové zrcadlo bez rámu
Dekorativní obdélníkové zrcadlo
bez rámu (#lp-00000000)
velikost: 50x50 cm
1 009 Kč
zvolit velikost

Obdélníková zrcadla - od minimalismu po luxus

Objevte jedinečnost a různorodost naší kolekce obdélníkových zrcadel, kde se minimalistické kousky bez rámu snoubí s klasickými zrcadly s černým nebo bílým rámem. Pro ty, kteří hledají něco výjimečného, nabízíme zrcadla s led podsvícením, která dodají vašemu prostoru nejen světlo, ale i neotřelý styl. Tyto kousky jsou navrženy tak, aby odrážely nejen vaši krásu, ale i jedinečnost vašeho domova. Výběr z naší široké nabídky vám umožní najít to pravé zrcadlo, které bude sloužit nejen jako praktický doplněk, ale i jako výrazný prvek vašeho interiéru.

Světlo a styl - zrcadla s led podsvícením

Zakončete svůj průzkum našich nástěnných zrcadel s naší exkluzivní řadou zrcadel s led podsvícením. Tato moderní a inovativní zrcadla nejenže zvýrazní každý kout vašeho domova svým jemným, avšak efektivním osvětlením, ale také přidají moderní dotek vaší dekoraci. Ideální pro koupelny, šatny nebo jako stylový prvek v obývacích pokojích, tato zrcadla s led podsvícením jsou průkopníkem nové éry domácích dekorací, kde funkcionalita a estetika jdou ruku v ruce. Přijměte pozvání k objevování a nechte se inspirovat tím, jak mohou tato zrcadla transformovat vaše prostředí.