Obrazy na plátně - fotoobrazy na plátně

Obrazy na plátně - módní a moderní dekorace na zeď

Obrazy na plátně je osvědčený způsob dekorace stěn. Jsou mnohem atraktivnější a trvanlivé než obrazy na papíře nebo plakáty. Proto jsou stále častějším dekoračním prvkem našich domovů, kanceláří, obchodů a jiných prostor.

Tisk na plátně jakékoli grafiky nebo fotografie - alternativa k tradičním nástěnných dekorací

Díky digitálnímu potisku na plátně canvas můžeme přenést na obraz každý motiv a fotografii. To umožní vytvořit dekoraci hodící se do každé místnosti a každého barevného provedení. V našem obchodě jsme pro vás připravili několik desítek tematických galerií s mnoha neobvyklými motivy. Díky tomu si můžete prohlédnout návrhy obrazů do dětského pokoje, pro teenagera, obrazů do obývacího pokoje, ložnice a jiných místností. Mohou se stát nevšední dekorací stěn v obývacím pokoji, v ložnici nebo v dětském pokoji. Zajímavý a dobře zvolený motiv zcela změní vzhled a atmosféru v našem domě. Fotoobrazy na plátně lze úspěšně využít také v kancelářských místnostech a na takových místech, jako jsou obchody, fitness kluby nebo prodejní a jiné komerční prostory. Správně zvolené motivy nejen zdůrazní charakter místa, ale také přilákají pozornost klienta a zpříjemní mu pobyt v prostorech. Dalším lákadlem mohou být vícedílné obrazy canvas. Jakýkoliv motiv lze vytisknout v několika částech v třídílném, čtyřdílném a dokonce i pětidílném uspořádání. Taková prezentace způsobí, že každý motiv bude jedinečný a stane se hlavní dekorací místnosti.

Estetická úprava obrazů na plátně

Obrazy, které tiskneme na plátně, mají vysoce estetický vzhled. Plátno s potiskem se natáhne na nosné dřevěné konstrukci vybrané velikosti. Plátno také zakrývá boční okraje, takže finální produkt se vyznačuje lehčím modernějším designem. Připojené přívěšky umožní bezpečnou instalaci na zeď. Tisk fotografií a grafiky na plátno má nepochybně mnoho výhod. Za prvé - je možné tisknout prakticky cokoli, takže výsledný obraz může mít jedinečné vlastnosti a 100% vyhovuje vkusu majitele a také dokonale odpovídá životnímu prostředí. Obrazy na plátně mají také univerzálnější design, který vám umožňuje přizpůsobit je každému stylu, ve kterém je interiér vyhotoven. To není možné u většiny obrazů orámovaných v tradičních rámečcích. Kromě toho je plátno trvanlivé, barvy nemizí, snadno se udržuje v čistotě.

Prohlédněte si naši galerii obrazů na plátně canvas. Také by vás mohly zajímat skleněné obrazy.