Dekorativní zrcadla - kulatá, hranatá

Moderní dekorativní zrcadlo nikdy nezklame! Bez ohledu na to, zda je místnost malá nebo tmavá, zrcadlo způsobí, že prostor bude vypadat prostornější a světlejší. Naše dekorativní zrcadla se budou hodit do každého prostoru v domácnosti, nejlépe však zapadnou do uspořádání koupelny, obývacího pokoje a ložnice. Měla by se také stát nedílnou součástí předsíně, kde budeme moci vidět, jak vypadáme, když odcházíme z domu. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou nástěnných zrcadel s rámem a zrcadel bez rámu, díky kterým dodáte svým prostorům designový akcent.

Kulaté zrcadlo černý rám
Kulaté zrcadlo
černý rám (#ls-k1f1b1a)
velikost: fi 40 cm
900 Kč
zvolit velikost
Dekorativní kulaté zrcadlo na zeď bez rámu
Dekorativní kulaté zrcadlo na zeď
bez rámu (#lo-00000000)
velikost: fi 40 cm
700 Kč
zvolit velikost
Dekorativní obdélníkové zrcadlo Černý MDF rám
Dekorativní obdélníkové zrcadlo
Černý MDF rám (#lsm-k1f1b1a)
velikost: 50x50
900 Kč
zvolit velikost
Kulaté koupelnové zrcadlo bílý rám
Kulaté koupelnové zrcadlo
bílý rám (#ls-kffffff)
velikost: fi 40 cm
800 Kč
zvolit velikost
Dekorativní obdélníkové zrcadlo bez rámu
Dekorativní obdélníkové zrcadlo
bez rámu (#lp-00000000)
velikost: 50x50 cm
800 Kč
zvolit velikost
Dekorativní kulaté zrcadlo s LED podsvícením
Dekorativní kulaté zrcadlo
s LED podsvícením (#lslo-00001)
velikost: fi 40 cm
1 700 Kč
zvolit velikost
Dekorativní obdélníkové zrcadlo bílý MDF rám
Dekorativní obdélníkové zrcadlo
bílý MDF rám (#lsm-kffffff)
velikost: 50x50
800 Kč
zvolit velikost
Dekorativní obdélníkové zrcadlo s LED podsvícením
Dekorativní obdélníkové zrcadlo
s LED podsvícením (#lsl-00001)
velikost: 50x50 cm
2 070 Kč
zvolit velikost
Půlkruhové zrcadlo bez rámu
Půlkruhové zrcadlo
bez rámu (#Lop-000000001)
velikost: 25x50 cm
1 000 Kč
zvolit velikost

Dekorativní zrcadlo bez rámu

Využijte dostupné místo na stěně a ozdobte ji klasickým bezrámovým závěsným nástěnným zrcadlem. Takové dekorativní zrcadlo vytvoří iluzi prostoru a dodá vašemu domovu hloubku. Nástěnná zrcadla dostupná v naší nabídce se liší velikostí a tvarem (obdélníková zrcadla bez rámu a kulatá zrcadla bez rámu), takže výběr toho pravého pro váš domov bude velmi jednoduchý. Vyberte si kvalitu a preciznost zpracování! Povrch našeho zrcátka nezkresluje obraz, navíc leštěné hladké hrany zajišťují bezpečnost při stírání.

Kulaté dekorativní zrcadlo s rámem

Kulatá nástěnná zrcadla s rámem budou dokonalým vybavením každého prostoru v domě. Dodají styl a eleganci obývacímu pokoji, koupelně, ložnici nebo skvěle zapadnou do předsíně. V naší nabídce jsou kulatá zrcadla v černém rámu a zrcadla v bílém rámu. Stylový rám je vyroben z odolného tvrzeného skla o tloušťce 4 mm a jeho design bude vypadat skvěle v místnostech navržených v jakémkoli stylu. Do loftových a moderních pokojů doporučujeme zrcadlo s černým rámem, závěsné zrcadlo s bílým rámem se bude skvěle hodit do prostor skandinávského a boho stylu.

Dekorativní nástěnná zrcadla

Pokud hledáte perfektní zrcadlo ke koupi online, jste na správném místě! Obchod Tulup má několik možností, které jistě potěší i toho nejnáročnějšího zákazníka. Díky našim dekorativním zrcadlům vytvoříte iluzi prostoru a jejich elegantní tvary doplní různé styly interiéru - od minimalistických až po glamour aranžmá. Ať se naše zrcadlo stane ústředním bodem vašeho domova!

Zrcadlo s LED osvětlením

Kdo říká, že zrcadla musí být nudná? Díky zrcadlům s LED podsvícením se můžete vidět stylově! Pozorovací úhel je širší a jas silnější. To je velká změna oproti blikání běžných lamp. Vytvoříme pro vás LED zrcadlo, které dokonale zapadne do interiéru jakéhokoli prostoru. Můžete ho zavěsit nejen do koupelny, ale také do ložnice, obývacího pokoje nebo chodby. LED osvětlení umístěné za zrcadlem je navrženo tak, aby poskytovalo jasnější odraz. To zaručuje pohodlí při každodenních činnostech, jako je mytí obličeje nebo nanášení make-upu. Díky možnosti volby barvy světla: studenou, teplou nebo neutrální, si můžete v místnosti vytvořit atmosféru podle svých představ. Zrcadlo s LED osvětlením je vysoce kvalitní dekorace, která jistě osloví všechny milovníky stylových doplňků.

Objednejte si zrcadlo na míru

Hledáte zrcadlo na míru? Chcete se vidět od hlavy až k patě? Make-up, outfit, taneční pohyby? Jsme s vámi. Vyřízneme pro vás zrcadlo v libovolné velikosti. Dekorativní zrcadlo je také skvělý způsob, jak učinit prostor otevřenějším a prostornějším. Nabízíme zrcadla nejvyšší kvality, s LED osvětlením nebo bez něj, v rámu i bez rámu. Zrcadlo vyrobené na objednávku může mít ideální velikost, tvar a vzhled, které jste celou dobu hledali! Pro cenovou nabídku nás prosím kontaktujte prostřednictvím speciálně připraveného formuláře.