Dekorativní zrcadla - kulatá, hranatá

Moderní dekorativní zrcadlo nikdy nezklame! Bez ohledu na to, zda je místnost malá nebo tmavá, zrcadlo způsobí, že prostor bude vypadat prostornější a světlejší. Naše dekorativní zrcadla se budou hodit do každého prostoru v domácnosti, nejlépe však zapadnou do uspořádání koupelny, obývacího pokoje a ložnice. Měla by se také stát nedílnou součástí předsíně, kde budeme moci vidět, jak vypadáme, když odcházíme z domu. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou nástěnných zrcadel s rámem a zrcadel bez rámu, díky kterým dodáte svým prostorům designový akcent.

Kulaté zrcadlo černý rám
Kulaté zrcadlo
černý rám (#ls-k1f1b1a)
velikost: fi 40 cm
760 Kč
zvolit velikost
Dekorativní kulaté zrcadlo na zeď bez rámu
Dekorativní kulaté zrcadlo na zeď
bez rámu (#lo-00000000)
velikost: fi 40 cm
590 Kč
zvolit velikost
Kulaté koupelnové zrcadlo bílý rám
Kulaté koupelnové zrcadlo
bílý rám (#ls-kffffff)
velikost: fi 40 cm
760 Kč
zvolit velikost
Dekorativní obdélníkové zrcadlo bez rámu
Dekorativní obdélníkové zrcadlo
bez rámu (#lp-00000000)
velikost: 50x50 cm
520 Kč
zvolit velikost
Dekorativní obdélníkové zrcadlo Černý MDF rám
Dekorativní obdélníkové zrcadlo
Černý MDF rám (#lsm-k1f1b1a)
velikost: 50x50
770 Kč
zvolit velikost
Dekorativní obdélníkové zrcadlo s LED podsvícením
Dekorativní obdélníkové zrcadlo
s LED podsvícením (#lsl-00001)
velikost: 50x50 cm
2 070 Kč
zvolit velikost
Dekorativní obdélníkové zrcadlo bílý MDF rám
Dekorativní obdélníkové zrcadlo
bílý MDF rám (#lsm-kffffff)
velikost: 50x50
770 Kč
zvolit velikost

Dekorativní zrcadlo bez rámu

Využijte dostupné místo na stěně a ozdobte ji klasickým bezrámovým závěsným nástěnným zrcadlem. Takové dekorativní zrcadlo vytvoří iluzi prostoru a dodá vašemu domovu hloubku. Nástěnná zrcadla dostupná v naší nabídce se liší velikostí a tvarem (obdélníková zrcadla bez rámu a kulatá zrcadla bez rámu), takže výběr toho pravého pro váš domov bude velmi jednoduchý. Vyberte si kvalitu a preciznost zpracování! Povrch našeho zrcátka nezkresluje obraz, navíc leštěné hladké hrany zajišťují bezpečnost při stírání.

Kulaté dekorativní zrcadlo s rámem

Kulatá nástěnná zrcadla s rámem budou dokonalým vybavením každého prostoru v domě. Dodají styl a eleganci obývacímu pokoji, koupelně, ložnici nebo skvěle zapadnou do předsíně. V naší nabídce jsou kulatá zrcadla v černém rámu a zrcadla v bílém rámu. Stylový rám je vyroben z odolného tvrzeného skla o tloušťce 4 mm a jeho design bude vypadat skvěle v místnostech navržených v jakémkoli stylu. Do loftových a moderních pokojů doporučujeme zrcadlo s černým rámem, závěsné zrcadlo s bílým rámem se bude skvěle hodit do prostor skandinávského a boho stylu.

Dekorativní nástěnná zrcadla

Pokud hledáte perfektní zrcadlo ke koupi online, jste na správném místě! Obchod Tulup má několik možností, které jistě potěší i toho nejnáročnějšího zákazníka. Díky našim dekorativním zrcadlům vytvoříte iluzi prostoru a jejich elegantní tvary doplní různé styly interiéru - od minimalistických až po glamour aranžmá. Ať se naše zrcadlo stane ústředním bodem vašeho domova!