1. /
    2. Užitečné informace
    3. /
    4. Platby

Platby - Tulup.cz

 

V TULUP máte možnost si vybrat vhodný způsob platby.


PAYU

Rychlá a bezpečná internetová platba z jakékoliv banky nebo kreditní karty. Po zvolení tohoto způsobu budete přesměrováni na přihlašovací stránku své banky. Po dokončení platby se prostředky okamžitě objeví na našem účtu.


Platba na dobírku

Objednávku můžete zaplatit také přímo při převzetí balíčku od kurýra GLS. Ujistěte se, že zadaná adresa je správná a obsahuje úplné informace potřebné pro doručení balíčku. Věnujte prosím také pozornost tomu, zda jste správně zadali telefonní číslo pro kurýra.


PAYPAL

Zvolte platbu prostřednictvím PayPal a na konci procesu objednávky budete přesměrováni přímo do systému PayPal. Pokud již jste zákazníkem společnosti PayPal, můžete se přihlásit pomocí svých uživatelských údajů a potvrdit platbu. Pokud jste novým zákazníkem společnosti PayPal, můžete se přihlásit jako host nebo vytvořit nový účet PayPal a pak potvrdit platbu.

 

Upozorňujeme, že výše platby na dobírku by neměla přesáhnout 3 540 Kč. Objednávky nad tuto částku musí být uhrazeny v plné výši před zahájením procesu plnění.