Zrcadla s LED

Světlo, které mění prostor - led zrcadla pro každý interiér

Objevte svět, kde se funkčnost snoubí s estetikou, a to díky naší exkluzivní kolekci led zrcadel. Naše nabídka zahrnuje širokou škálu tvarů – od klasických kulatých a obdélníkových až po jedinečné půlkruhové, nepravidelné a kapkovité designy. Každý kousek je pečlivě navržen tak, aby přinesl svěží vzduch do každého prostoru, ať už hledáte ideální zrcadlo do koupelny, ložnice, nebo jakékoli jiné místnosti ve vašem domově. S několika velikostmi na výběr si můžete být jisti, že najdete dokonalý model, který odpovídá vašim potřebám a dostupnému prostoru na stěně.

Dekorativní kulaté zrcadlo s LED podsvícením
Dekorativní kulaté zrcadlo
s LED podsvícením (#lslo-00001)
velikost: fi 40 cm
1 849 Kč
zvolit velikost
Asymetricke zrcadlo s led podsvícením
Asymetricke zrcadlo
s led podsvícením (#lopl-00001)
velikost: 48x48 cm
2 059 Kč
zvolit velikost
Dekorativní obdélníkové zrcadlo s LED podsvícením
Dekorativní obdélníkové zrcadlo
s LED podsvícením (#lsl-00001)
velikost: 50x50 cm
2 379 Kč
zvolit velikost
Dekorativní ovalno ogledalo s LED podsvícením
Dekorativní ovalno ogledalo
s LED podsvícením (#lslowl-00001)
velikost: 40x70 cm
1 849 Kč
zvolit velikost
Půlkruhové zrcadlo s LED podsvícením
Půlkruhové zrcadlo
s LED podsvícením (#lslpl-00001)
velikost: 25x50 cm
1 639 Kč
zvolit velikost
Zrcadlo slza s led podsvícením
Zrcadlo slza
s led podsvícením (#lnll-00000)
velikost: 35x70 cm
1 959 Kč
zvolit velikost

 

Minimalismus, který osvětluje - bezrámová LED zrcadla

V naší kolekci dominuje minimalistický styl, který je zosobněním moderní elegance. Bezrámová LED zrcadla přinášejí nejen úžasnou hru světel a odlesků, ale také opticky rozšiřují prostor a dodávají mu vzdušný a otevřený charakter. Integrované led osvětlení poskytuje dokonalé podsvícení pro každodenní úkony, jako je líčení nebo holení, zároveň ale vytváří útulnou atmosféru pro relaxační večery. S našimi led zrcadly získá každá místnost nejen praktický, ale i estetický rozměr, který oslní každého návštěvníka.

Prozkoumejte možnosti - rozmanitost led zrcadel

Nechte se inspirovat naší rozmanitou nabídkou a objevte, jak led zrcadla mohou transformovat váš domov. Ať už preferujete subtilní elegance nebo odvážné designové kousky, v naší kolekci najdete zrcadlo, které dokonale doplní váš interiér. Povzbuzujeme vás, abyste prozkoumali celou naši nabídku a našli to pravé zrcadlo, které nejenže splní vaše praktické požadavky, ale stane se i zásadním prvkem vašeho dekoru. S led zrcadly přinese každý den do vašeho života trochu více světla a stylu.