Obrazy, fototapety a dekorace z vaší vlastní fotografie

Hledáte neopakovatelnou nástěnnou dekoraci? Rádi vaše fotografie nebo grafiku vytiskneme v podobě obrazu na plátno, skleněného obrazu, fototapety nebo na kuchyňský panel. Zašlete nám svoji fotografii k realizaci neobvyklého projektu!

Zde přetáhněte a vložte soubornebo
Přidej fotku
načítání obrázků, čekejte prosím ...

Fotoobrazy z vlastní fotografie

Obrazy z vaší vlastní fotografie jsou jedinečnou příležitostí k vytvoření zcela originální nástěnné dekorace ve vašem bytě nebo v kanceláři. Přestože vám naše galerie grafických motivů nabízí skvělé možnosti sladění dekorací s vaším interiérem, můžete mít úplně jiné potřeby. Bez ohledu na to, zda chcete vytvořit vlastní fotoobraz vytištěním fotografie z dovolené, svatby, fotografie pohledů nebo originální grafiky - s námi můžete z digitální grafiky udělat hmatatelný produkt s dekorativními a sentimentálními hodnotami. Svůj obraz můžete realizovat tiskem fotografie na plátno, tiskem na sklo nebo akrylové sklo. Fotoobrazy z fotografie dodají interiéru zcela jedinečný charakter. Realizujeme mnoho zajímavých nápadů: fotografie ze svateb, svátků, rodinné fotografie, fotografie krásných výhledů, vtipná grafika, obrazy s dětskou tematikou, motivační nápisy, originální grafika, fotografie architektury a mnoho dalších.

 

A co například obraz z fotografie jako dárek?

Velmi oblíbené jsou obrazy na plátně z vlastní fotografie, které se objednávají jako dárek pro blízké. Obvykle se v tomto případě tisknou fotografie ze svatby, rodinné fotografie a další relace připomínající důležitou událost. Takový obraz bude neocenitelným dárkem, který dokáže vyjádřit více než slova. Aby obrazy z fotografií dokonale odpovídaly preferencím příjemce, vyberte si z několika materiálů, jako je plátno, sklo nebo akrylové sklo.

 

Fototapety z vlastní fotografie

Fototapeta je jednou z nejčastěji volených forem nástěnných dekorací. Její dekorativní hodnota, snadná aplikace a bohatost vzorů znamená, že můžeme vzor rychle přizpůsobit jakékoli místnosti podle našich vlastních preferencí. Díky velké ploše a vysoké viditelnosti tapety efektivně ovlivňují charakter a atmosféru interiéru. Proto je tato forma dekorace tolik oblíbená a používá se při vytváření interiérů s autorskými akcenty. Skvělým detailem mohou být vaše díla v podobě grafiky nebo fotografií. Fototapeta tapeta bude skvělou volbou na zeď v obývacím pokoji, ložnici, dětském pokoji nebo dokonce na pracovišti.


Pokud hledáte originální dekorace v podobě fototapety a chcete realizovat své vlastní nápady pro svůj vzhled - využijte naší nabídky. Nahrajte svou fotografii a použijte jednoduchého průvodce, kde si vyberete materiál a určíte správné rozměry produktu. Tapeta z fotografie může být přesně taková, jakou ji chcete. Fototapety z vlastní fotografie jistě dodají vašemu interiéru jedinečnou atmosféru, která plně odráží váš charakter.

 

Kromě obrazů nebo fototapet vyrábíme také další dekorace s vlastními tisky - kuchyňské panely, hodiny, kuchyňské desky, samolepky na dveře.

 

Pokud si nejste jisti, zda fotografie splňuje požadované standardy kvality, kontaktujte se s námi na našem zákaznickém centru.