Obrazy na skle

Moderní grafika vytištěná na skle - pro jakýkoli interiér

Skleněné obrazy to je moderní způsob, jak vyzdobit stěny, stále častěji používaný jak v soukromých domech, tak i v kancelářích a komerčních prostorech. Tato jedinečná výzdoba stěn úplně změní design vašeho obývacího pokoje, ložnice, kuchyně nebo koupelny. Bude také nevšední dekorací v takových místech, jako je kancelář, hotelový pokoj, recepce a prostory fitness klubů, kosmetických salonů a lázní.

Používejte nástěnné obrazy skleněné a dekorace v obývacím pokoji, kuchyni a dokonce i v koupelně

Skleněné obrazy jsou skvělou alternativou k typickým dekoracím na papíře nebo plátně. Díky vysoce kvalitnímu digitálnímu tisku zaručujeme zářivé a syté barvy. Zobrazené fotografie odrážejí každý detail motivu a dodatečný efekt lesku přitahuje zrak hostů a zákazníků.

Použitím skleněných obrazů jako dekorace stěn můžete vdechnout interiéru místnosti nebo kanceláři úplně odlišný a jedinečný charakter. Navíc kromě tradičních jednodílných obrazů nabízíme v našem obchodě také vícedílné dekorace na skle. Tyto jedinečné designerské dekorace se hodí do každého interiéru, jak moderního, tak i klasického.

Obrazy ze skla - ideální pro moderní interiéry

Pokud chcete moderní a elegantní interiér bytu nebo firmy, skleněné obrazy budou ideální nástěnnou dekorací. Prohlédněte si naší bohatou sbírku tematických motivů, kde jistě najdete obraz na skle perfektně přizpůsobeny účelu a barevnému provedení místnosti.

Již víme, že grafika na skle je jednou z možností jak změnit interiér, vyzdobit zdi domu. Jaký ale vybrat grafický motiv? Vše záleží na tom do jaké místnosti hodláme obraz použít, v jakém stylu je ona místnost zařízená a taká jeké máme preference. Naše gelerie je rozdělena do někoilka tématických kategorií, které Vásm tento výběr usnadní. Můžeme vytisknout Vaše fotografie - tegdy grafika na skle získá svůj jedinečný a individální charakter. Grafika na skle navíc vypadá velmi elegantně, takže každá fotografie bude působit originálně - jak černobílá, v odstínech šedé, sépie tak i v plných barvách. Sklo dává dekoraci lehký lesk a dostává z ni to nejlepší.

Prohlédněte si naši galerii obrazů na skle. Podívejte se rovněžn na obrazy na akrylátovém skle a kuchyňské obklady.