/ Pro zákazníky / Blog

BLOG INTERNETOVÝ OBCHOD TULUP.CZ

08.09.2020

Zařizujeme pronajatý byt-studentský pokoj levně a rychlé

Pronájmem pokoje nebo bytu se snažíme najít optimální životní podmínky. Věnujeme pozornost nízkému nájemnému, výhodné poloze, typu vytápění, avšak často je bohužel druhořadá estetika pronajatého bydlení.

více
27.07.2020

3D fototapety – změna interiéru místnosti pomocí obrazu

3D fototapety jsou nesmírně oblíbené. Je to totiž skvělý způsob, jak rychle změnit interiér a vdechnout mu zcela nový styl. Proč si je pořídit a jak lze využít 3D fototapety?

více
13.07.2020

Tapety do dětského pokoje a pokojů teenagerů - perfektní způsob, jak rychle a působivě vyzdobit interiér!

Tapety a fototapety do dětského pokoje jsou velmi populární. Je to skvělý způsob, jak přizpůsobit výzdobu interiéru svému charakteru a zájmům, vytvořit útulný prostor plný dobrého stylu. 

více
10.06.2020

Jak snadno a působivě změnit koupelnu Ukázkové dekorace

Hledáte snadný způsob, jak poskytnout vaší koupelně nový vzhled, ale chcete se vyhnout pracnému odstraňování starých dlaždic? Někdy stačí opravdu málo a místnost získá poutavý charakter...V dnešním článku uvedeme pět ukázkových dekorací, které nápaditě obnoví vaši koupelnu!

více
08.06.2020

Moderní uspořádání v šedé barvě

Šedá barva má více odstínů. Jste překvapeni? Popelavá, melanž, stříbrná, šedivá – to jsou jen některé z mnoha odstínů a označení této nadčasové a elegantní barvy. Šedé doplňky se hodí do každého interiéru a propůjčují místnosti nádech jedinečnosti.

více
02.06.2020

5 nápadů na letní výzdobu interiérů

Léto je blízko, i když tento rok bude vypadat jinak než doposud. Doufejme, že se teplé dny dostaví, avšak většina z nás stráví vysněnou dovolenou na čerstvém vzduchu na své vlastní zahradě. Jak si zpestřit toto letní období? Seznamte se s 5 nápady na letní výzdobu interiérů. 

více