/ Pro zákazníky / Blog

BLOG INTERNETOVÝ OBCHOD TULUP.CZ

10.06.2020

Jak snadno a působivě změnit koupelnu Ukázkové dekorace

Hledáte snadný způsob, jak poskytnout vaší koupelně nový vzhled, ale chcete se vyhnout pracnému odstraňování starých dlaždic? Někdy stačí opravdu málo a místnost získá poutavý charakter...V dnešním článku uvedeme pět ukázkových dekorací, které nápaditě obnoví vaši koupelnu!

více
08.06.2020

Moderní uspořádání v šedé barvě

Šedá barva má více odstínů. Jste překvapeni? Popelavá, melanž, stříbrná, šedivá – to jsou jen některé z mnoha odstínů a označení této nadčasové a elegantní barvy. Šedé doplňky se hodí do každého interiéru a propůjčují místnosti nádech jedinečnosti.

více
02.06.2020

5 nápadů na letní výzdobu interiérů

Léto je blízko, i když tento rok bude vypadat jinak než doposud. Doufejme, že se teplé dny dostaví, avšak většina z nás stráví vysněnou dovolenou na čerstvém vzduchu na své vlastní zahradě. Jak si zpestřit toto letní období? Seznamte se s 5 nápady na letní výzdobu interiérů. 

více
07.05.2020

Nástěnné dekorace pro děti s motivem zvířat

Jak rychle a bez námahy něco změnit v dětském pokoji? Pomůžou nám s tím nástěnné dekorace se zvířecím motivem. Nástěnné ozdoby zobrazující zvířata nejen promění pokoj vašeho dítěte v kouzelnou říši inspirovanou přírodou, ale také vzbudí jeho přirozenou zvědavost poznávat svět kolem sebe.

více
24.04.2020

A 5 nejoblíbenějších fototapet do obývacího pokoje

V době, kdy jsme všichni doma, se nudí nejen děti. Pomalu končí už druhý měsíc, situace je stále nejistá a ještě tomu není konec. Co tedy s volným časem? Mnozí z nás hledají na internetu inspiraci pro kuchyň, obývací pokoj nebo ložnici. Teď je velmi dobrá doba na to, abychom vyvinuli úsilí a osvěžili naše interiéry. 

více
08.04.2020

Velikonoční dekorace v moderní verzi

Velikonoce jsou úžasným obdobím. Jsou spojovány s novým začátkem, jarem a nadějí. Proto se u příležitosti Velké noci zrodila tradice zdobení domů, bytů a dokonce i pracovišť. Jsme toho názoru, že je to překrásný zvyk. 

více