/ Pro zákazníky / Blog

BLOG INTERNETOVÝ OBCHOD TULUP.CZ

07.01.2021

Interiérový design – trendy v roce 2021

Na to, co bude v dekoratérství v novém roce trendy, bude mít obrovský dopad to, že jsme téměř po celý rok 2020 byli zavřeni v našich domovech. Jemná řešení, která doposud dominovala, se již okoukala. Interiérový design v roce 2021 bude pravděpodobně odvážnější a svou rozmanitostí poutavější pro oči.

více
08.12.2020

Jak zařídit obývací pokoj s kuchyní?

Při zařizování našich interiérů se snažíme najít především kombinaci funkčnosti a estetiky. Stále populárnějším řešením v bytech, které jdou s dobou, je obývací pokoj s kuchyňským koutem. Toto řešení kombinuje obě tyto požadované funkce.

více
18.11.2020

Jak zařídit malou ložnici? Prohlédněte si naše nápady!

Vstupujete do bytu, kde mají být velké sny uzavřeny v úzkých zdech? Hlavně klid! Napovíme vám, jak zařídit malou ložnici v netradičním stylu. Poradíme vám, co udělat, a co rozhodně nedělat. Bude to stručné a výstižné. Určitě při čtení neusnete!

více
09.10.2020

Jak zarámovat obraz?

Kdysi byly obrazy spojovány pouze s vysokým uměním, nyní však patří mezi nejpoužívanější dekorativní prvky, které lze snadno přizpůsobit různým uspořádáním. 

více
08.09.2020

Zařizujeme pronajatý byt-studentský pokoj levně a rychlé

Pronájmem pokoje nebo bytu se snažíme najít optimální životní podmínky. Věnujeme pozornost nízkému nájemnému, výhodné poloze, typu vytápění, avšak často je bohužel druhořadá estetika pronajatého bydlení.

více
27.07.2020

3D fototapety – změna interiéru místnosti pomocí obrazu

3D fototapety jsou nesmírně oblíbené. Je to totiž skvělý způsob, jak rychle změnit interiér a vdechnout mu zcela nový styl. Proč si je pořídit a jak lze využít 3D fototapety?

více