/ Užitečné informace / Reklamace a vrácení

Reklamace a vrácení zboží e-shop tulup.cz

 

REKLAMACE

Pamatujte si, že byste při převzetí měli výrobek zkontrolovat – je to podmínka podání reklamace.

Pokud při kontrole výrobku zjistíte jeho technické vady, jako například:
– nesprávná velikost,
– nesprávný ořez,
– nesprávný typ materiálu
– chybějící jakákoliv část objednávky,
dejte nám prosím vědět odesláním zprávy na e-mail: tulup@tulup.cz. Nejlepší by bylo připojit ke zprávě fotografie.

Po kladném projednání reklamace Vám zašleme správný výrobek nebo vrátíme peníze.
Podmínkou platnosti záruky je dodržení pokynů obsažených v montážním návodu. Podrobnější informace týkající se reklamací naleznete v provozním řádu obchodu.


REKLAMACE Z TITULU POŠKOZENÍ ZBOŽÍ PŘI PŘEPRAVĚ

Vezměte prosím na vědomí, že reklamace týkající se poškození zásilky během přepravy budou projednávány v případě vyhotovení při převzetí zásilky protokolu o škodě. Je-li zásilka poškozená, otevřete ji v přítomnosti kurýra a sepište spolu s ním protokol. Pak jej odešlete na adresu: tulup@tulup.pl a připojte fotografie poškození.
Po obdržení výše uvedených informací vám zašleme na naše náklady nový, plnohodnotný výrobek.


VRÁCENÍ

V případě odstoupení od této smlouvy vám vrátíme veškeré platby, které od vás přijmeme, včetně nákladů na doručení zboží (kromě dodatečných nákladů vyplývajících z vámi zvoleného způsobu doručení jiného než nejlevnější standardní způsob doručení nabízený námi) , okamžitě a v každém případě nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy jsme byli informováni o vašem rozhodnutí uplatnit právo na odstoupení od této smlouvy. Platbu uhradíme stejnými způsoby platby, jaké jste použili při původní transakci, pokud jste se výslovně nedohodli jinak; v žádném případě vám v souvislosti s tímto vrácením nebudou účtovány žádné poplatky. Můžeme zadržet vrácení peněz, dokud nedostaneme položku nebo dokud nám nebude poskytnut důkaz o jejím vrácení, v závislosti na tom, která událost nastane dříve.

Zašlete nám prosím položku zpět nebo ji předejte okamžitě, v každém případě nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy jste nás informovali o svém odstoupení od této smlouvy. Lhůta je dodržena, pokud zboží odešlete zpět před uplynutím lhůty 14 dnů. Neneseme náklady na vrácení zboží. Za uhrazení tohoto poplatku odpovídá kupující. Jste také zodpovědní za snižování hodnoty věcí vyplývajících z používání jiným způsobem, než jaký byl nezbytný pro stanovení povahy, charakteristik a fungování věcí.

Právo odstoupit od smlouvy spotřebitelem je vyloučeno v následujících případech:
smlouvy, kde předmětem služby je neprefabrikovaný předmět vyrobený podle specifikací spotřebitele nebo sloužící k uspokojení jeho individuálních potřeb;
smlouvy, kdy předmětem služby je položka dodávaná v zapečetěném obalu, kterou nelze po otevření balíčku vrátit z důvodu ochrany zdraví nebo z hygienických důvodů, pokud byl obal po dodání otevřen

Zpětná adresa

Tiskárna piga.cz s.r.o.
Odboje 1220/5,
73701 Český Těšín
IČ: 03472230
DIČ: CZ03472230
Společnost je zapsána v obch. rejstříku, ved.
Krajským soudem v Ostravě oddíl C, vložka 60194

 

Právo na odstoupení od smlouvy