Kulatá zrcadla

Kruhové krásy - středobod vašeho domova

Otevřete dveře do světa, kde se design snoubí s funkcionalitou, a objevte naši exkluzivní kolekci kulatých zrcadel. Každé zrcadlo v naší nabídce, od minimalistických bezrámových kousků po klasické varianty s černým nebo bílým rámem, je pečlivě navrženo, aby přineslo svěží vítr do jakéhokoli prostoru. S průměry od 40 do 100 cm můžete najít ideální kus, který bude odpovídat vašim představám. Ať už hledáte dekoraci, která rozjasní váš obývací pokoj, nebo praktický doplněk do vaší předsíně, naše kulatá nástěnná zrcadla jsou připravena transformovat váš domov.

Dekorativní kulaté zrcadlo s LED podsvícením
Dekorativní kulaté zrcadlo
s LED podsvícením (#lslo-00001)
velikost: fi 40 cm
1 849 Kč
zvolit velikost
Dekorativní kulaté zrcadlo na zeď bez rámu
Dekorativní kulaté zrcadlo na zeď
bez rámu (#lo-00000000)
velikost: fi 40 cm
799 Kč
zvolit velikost
Kulaté zrcadlo černý rám
Kulaté zrcadlo
černý rám (#ls-k1f1b1a)
velikost: fi 40 cm
1 219 Kč
zvolit velikost
Kulaté koupelnové zrcadlo bílý rám
Kulaté koupelnové zrcadlo
bílý rám (#ls-kffffff)
velikost: fi 40 cm
1 119 Kč
zvolit velikost

 

Minimalismus v plné kráse - elegance bez hranic

Pro milovníky čistých linií a nekomplikované elegance nabízíme řadu minimalistických zrcadel bez rámu. Tyto skvosty se vyznačují svým jednoduchým, avšak výrazným designem, který dokáže rozšířit vizuální prostor vašeho pokoje a zároveň působit lehce a vzdušně. Jejich nadčasový vzhled se snadno adaptoval na jakýkoliv dekorativní styl, činící je ideálním řešením pro každý interiér. Vyzkoušejte je a uvidíte, jak mohou tyto zrcadla přinést nečekanou hloubku a dimenzi do vašeho domova.

Světlo a lesk - magie LED podsvícení

Představte si zrcadlo, které nejenže zvětší váš prostor a přinese do něj více světla, ale také vytváří úchvatnou atmosféru díky jemnému led podsvícení. Naše kulatá zrcadla s led podsvícením jsou vrcholným příkladem, jak může moderní technologie doplnit klasický tvar a vdechnout mu nový život. Tyto kousky jsou perfektní pro ty, kteří chtějí přidat trochu dramatu do svého koupelnového nebo obývacího prostoru, aniž by obětovali elegance a styl. Objevte, jak může správně zvolené zrcadlo proměnit každodenní rutinu v nevšední zážitek.