1. /
    2. Pro zákazníky
    3. /
    4. Blog
    5. /
    6. Kancelář

Dekorace v kancelář

Nie tylko mieszkania są przestrzenią, w której chcemy się czuć dobrze i sprawić, aby ładnie się prezentowały. Bardzo dużo czasu każdego dnia przebywamy także w pracy, w biurze i choć są to przestrzenie, które zwykle dekoruje się w znacznie mniejszym stopniu, nie znaczy, że mamy całkowicie zapomnieć o tym elemencie. Biura, czyli miejsca naszej pracy także wymagają odpowiedniego podejścia do kwestii dekoracji ściennych - choćby symbolicznych. Przestrzenie biurowe to zwykle przestronne pokoje, które wyposażone są w funkcjonalne wyposażenie i przedmioty, służące wykonywaniu pracy. Dlatego tym bardziej, w takich surowych miejscach, warto wprowadzić powiew świeżości i ciekawego klimatu. Zadbajmy o swoje biurowe przestrzenie - zapoznaj się z naszymi propozycjami odświeżenia firmowych pomieszczeń.

Jak vyzdobit svůj domov ve stylu městské džungle? Urban jungle bez tajemství
13.04.2022

Jak vyzdobit svůj domov ve stylu městské džungle? Urban jungle bez tajemství

Městská džungle je styl, který často zahrnuje přirozený a organický vzhled s barevnými akcenty a chladnou atmosférou. Městská džungle se vyznačuje hojným využitím zeleně, a to nejen v podobě rostlin, ale také v použití dekorativních prvků.

více
Home office –5 způsobů, jak si zařídit domácí kancelář
15.03.2022

Home office –5 způsobů, jak si zařídit domácí kancelář

V případě domácí pracovny můžeme místnosti dodat mnohem osobnější charakter. Stojí za to zajistit, aby v našem prostředí byly věci, které nám přinášejí radost a inspirují. Kancelář má být funkční, ale mnohem lepší je pracovat v místě, kde je vidět naše osobnost.

více
Kouzlo barev – pravidla pro výběr barev do interiérů
08.12.2021

Kouzlo barev – pravidla pro výběr barev do interiérů

Výzdoba domova může být docela výzvou. Mezi množstvím věcí, které musíme během rekonstrukce naplánovat, je jedna, které věnujeme nejvíce času. Výběr barevné palety do pokoje některým z nás nedá spát. Existuje však několik jednoduchých způsobů, jak zvolit vhodné barevné schéma pro náš prostor. Poradíme vám, jak vybra

více
Obrazy na skle – business
26.10.2018

Obrazy na skle – business

Obrazy na skle se vyznačují jedinečnou čistotou a elegancí. Třpytivé sklo a minimalistický design tvoří dohromady výjimečnou nástěnnou dekoraci. Díky své prezentaci dobře zdůrazňují profesionalitu a modernost dané firmy nebo kanceláře. Právě moderní design, vytvářený skleněnými dekoracemi, je jednou z mnoha základních předností tohoto typu obrazů.

více