/ Pro zákazníky / Blog / Kuchyně

Dekorace v kuchyně

Kuchnia to dla wielu z nas centralne, najważniejsze pomieszczenie w domu. Bez względu na to czy posiadamy kuchnię w osobnym, zamkniętym pomieszczeniu, czy postawiliśmy na otwartą kuchnię z salonem lub jadalnią, na pewno zależy nam na jej właściwym udekorowaniu. Kuchnia sama w sobie może być wykonana w sposób niezwykle dekoracyjny, klimatyczny, pasujący do określonego, preferowanego przez nas stylu. Jednak dodatki potrafią zrobić ciekawą różnicę, wypełnić wolne przestrzenie, wprowadzić więcej życia. Popularnymi dodatkami stosowanymi w kuchniach i jadalniach są dekoracje ścienne. Dlatego to miejsce nas naszym blogu będzie przeznaczone na nasze spojrzenie na dekorację kuchni, którym chcemy się z Wami podzielić. 

20.04.2021

Krájecí prkénka jsou nedílnou součástí přípravy pokrmů. Je obtížné si představit krájení masa nebo chleba bez použití krájecího prkénka. Jaké krájecí prkénko si vybrat?

více
07.12.2020

Při zařizování našich interiérů se snažíme najít především kombinaci funkčnosti a estetiky. Stále populárnějším řešením v bytech, které jdou s dobou, je obývací pokoj s kuchyňským koutem. Toto řešení kombinuje obě tyto požadované funkce.

více
06.10.2020

Kdysi byly obrazy spojovány pouze s vysokým uměním, nyní však patří mezi nejpoužívanější dekorativní prvky, které lze snadno přizpůsobit různým uspořádáním. 

více
09.01.2020

I když nejnovější trendy zdánlivě zažívají návrat k tlumeným, klidným tónům, detailem, který překoná neutrální a tmavé barvy budou odvážné vzory.

více
26.11.2019

Předvánoční období je nejhezčím obdobím roku. Tmavé večery osvětlují krásné vánoční ozdoby, v obchodech se objevují inspirace a nápady na originální dárky a my prohledáváme stránky s recepty, abychom si vybrali ty nejlepší a překvapili naše hosty.

více
23.10.2019

Halloween byl doposud považován za typicky americký svátek – právě tam se zrodila myšlenka ovládnutí strachu, nočních můr a čarodějnic pomocí smíchu a sladkostí. V tomto jedinečném dni v roce můžete čelit svému strachu a přestrojit se za čarodějnici, upíra či zombie, a zároveň se skvěle bavit s přáteli.

více
14.10.2019

Kuchyňské stěny jsou opravdovou, dekorativní výzvou, a to už jen proto, že se snadno zašpiní a je těžké najít dekorace, které se budou prezentovat opravdu velmi dobře. Někteří z nás upouštějí od nástěnných dekorací v kuchyni a volí obyčejné barvy nebo kachličky. 

více
03.09.2019

V tomto případě namísto světlých barev a ryze bílé barvy převládá černá, bordó, tmavě modrá a zelená.Černá kuchyň je úplně nový trend – naprostý protiklad skandinávské bílé.  S čím kombinovat černou barvu, abychom se vyhnuli pocitu tíhy a úzkosti? Jak vybrat perfektní doplňky? 

více
20.08.2019

Hodiny na skle mají mnoho nesporných výhod, díky kterým vám budou dobře sloužit dlouhá léta. Kromě estetických vlastností jsou trvanlivé, takže jim nevadí horká pára vařených jídel, ale i náhodný náraz do ciferníku

více