/ Pro zákazníky / Blog

BLOG INTERNETOVÝ OBCHOD TULUP.CZ strana 3

Velikonoční dekorace v moderní verzi
03.04.2020

Velikonoce jsou úžasným obdobím. Jsou spojovány s novým začátkem, jarem a nadějí. Proto se u příležitosti Velké noci zrodila tradice zdobení domů, bytů a dokonce i pracovišť. Jsme toho názoru, že je to překrásný zvyk. 

více
Způsob, jak snadno renovovat staré dveře – DIY!
20.03.2020

DIY (zkratka z anglického do it yourself) se stává stále oblíbenější v době občanských, ekologických hnutí a módy na „zero waste“. Místo toho, abychom vyhazovali staré věci, dejme jim nový život tím, že je sami osvěžíme. 

více
Moderní nástěnné hodiny
06.03.2020

Nástěnné hodiny jsou módní a užitečný doplněk, který výrazně usnadňuje každodenní život a dodává interiérům jedinečné kouzlo. Hodiny jsou v našich domovech přítomny už mnoho let, mění se pouze forma a materiál, z něhož jsou zhotoveny.

více
Pět nápadů na jarní výzdobu obývacího pokoje
18.02.2020

Jaro je roční období, které je očekávané více, než první sníh. Není divu, že po absenci skutečné zimy vkládáme naděje do čerstvé energie, která nás bude stimulovat k tvořivosti.

více
Valentýnské nástěnné dekorace
04.02.2020

Blíží se svátek zamilovaných. Nákupní centra jsou v obležení, které bude trvat až do konce příštího týdne. Je to okamžik, kdy se musíte rozhodnout, zda chcete být uvážliví nebo romantičtí, anebo možná obojí najednou?

více
Skleněné obrazy vs. obrazy na plátně
03.02.2020

Nástěnné obrazy jsou dekorací, která byla řadu let ozdobou našich interiérů. Tradiční obrazy pomalu ustupují moderním formám. Kterou z nich si vybrat? Skleněné obrazy nebo obrazy na plátně?

více
Vzorované kuchyňské panely – trendy 2020
09.01.2020

I když nejnovější trendy zdánlivě zažívají návrat k tlumeným, klidným tónům, detailem, který překoná neutrální a tmavé barvy budou odvážné vzory.

více
Samolepka na dveře do koupelny – výjimečný dárek na Vánoce!
16.12.2019

Přemýšleli jste někdy o tom, jak můžete vyzdobit dveře do koupelny? Není to snadný úkol – je to místo, kde neustále působí vysoké teploty a vlhkost. Proto je jistě většina z vás překvapena, když se dozví, že existují působivé samolepky na dveře do koupelny.

více
Vánoční dekorace do kuchyně
26.11.2019

Předvánoční období je nejhezčím obdobím roku. Tmavé večery osvětlují krásné vánoční ozdoby, v obchodech se objevují inspirace a nápady na originální dárky a my prohledáváme stránky s recepty, abychom si vybrali ty nejlepší a překvapili naše hosty.

více