/ Pro zákazníky / Blog

BLOG INTERNETOVÝ OBCHOD TULUP.CZ strana 2

Jak zařídit malou ložnici? Prohlédněte si naše nápady!
13.11.2020

Vstupujete do bytu, kde mají být velké sny uzavřeny v úzkých zdech? Hlavně klid! Napovíme vám, jak zařídit malou ložnici v netradičním stylu. Poradíme vám, co udělat, a co rozhodně nedělat. Bude to stručné a výstižné. Určitě při čtení neusnete!

více
Jak zarámovat obraz?
06.10.2020

Kdysi byly obrazy spojovány pouze s vysokým uměním, nyní však patří mezi nejpoužívanější dekorativní prvky, které lze snadno přizpůsobit různým uspořádáním. 

více
Zařizujeme pronajatý byt-studentský pokoj levně a rychlé
23.09.2020

Pronájmem pokoje nebo bytu se snažíme najít optimální životní podmínky. Věnujeme pozornost nízkému nájemnému, výhodné poloze, typu vytápění, avšak často je bohužel druhořadá estetika pronajatého bydlení.

více
Jak snadno a působivě změnit koupelnu Ukázkové dekorace
04.08.2020

Hledáte snadný způsob, jak poskytnout vaší koupelně nový vzhled, ale chcete se vyhnout pracnému odstraňování starých dlaždic? Někdy stačí opravdu málo a místnost získá poutavý charakter...V dnešním článku uvedeme pět ukázkových dekorací, které nápaditě obnoví vaši koupelnu!

více
Tapety do dětského pokoje a pokojů teenagerů - perfektní způsob, jak rychle a působivě vyzdobit interiér!
01.07.2020

Tapety i fototapety do pokoju dziecięcego cieszą się ogromną popularnością. To świetny sposób na udekorowanie wnętrza w zgodzie z charakterem i zainteresowaniami, stworzenie przytulnej przestrzeni pełnej dobrego stylu. A co wybrać – fototapety na wymiar czy lepiej tapety 3D dla dzieci do pokoju? Tak naprawdę każda decyzja będzie dobra, bo każda dekoracja stworzy wyjątkowy klimat.

více
5 nápadů na letní výzdobu interiérů
21.05.2020

Léto je blízko, i když tento rok bude vypadat jinak než doposud. Doufejme, že se teplé dny dostaví, avšak většina z nás stráví vysněnou dovolenou na čerstvém vzduchu na své vlastní zahradě. Jak si zpestřit toto letní období? Seznamte se s 5 nápady na letní výzdobu interiérů. 

více
Moderní uspořádání v šedé barvě
08.05.2020

Šedá barva má více odstínů. Jste překvapeni? Popelavá, melanž, stříbrná, šedivá – to jsou jen některé z mnoha odstínů a označení této nadčasové a elegantní barvy. Šedé doplňky se hodí do každého interiéru a propůjčují místnosti nádech jedinečnosti.

více
Nástěnné dekorace pro děti s motivem zvířat
08.05.2020

Jak rychle a bez námahy něco změnit v dětském pokoji? Pomůžou nám s tím nástěnné dekorace se zvířecím motivem. Nástěnné ozdoby zobrazující zvířata nejen promění pokoj vašeho dítěte v kouzelnou říši inspirovanou přírodou, ale také vzbudí jeho přirozenou zvědavost poznávat svět kolem sebe.

více
A 5 nejoblíbenějších fototapet do obývacího pokoje
08.05.2020

V době, kdy jsme všichni doma, se nudí nejen děti. Pomalu končí už druhý měsíc, situace je stále nejistá a ještě tomu není konec. Co tedy s volným časem? Mnozí z nás hledají na internetu inspiraci pro kuchyň, obývací pokoj nebo ložnici. Teď je velmi dobrá doba na to, abychom vyvinuli úsilí a osvěžili naše interiéry. 

více