1. /
    2. Pro zákazníky
    3. /
    4. Blog
    5. /
    6. Průvodce

Poradnik - DIY - pomysły i porady wnętrzarskie

Wnętrza i dekoracje już nie spełniają swojej roli? Planujesz wprowadzić do swojego otoczenia coś nowego, świeżego? Skorzystaj z naszego poradnika, w którym znajdziesz wiele praktycznych porad związanych z dekoracją wnętrz. Serdecznie polecamy porady wnętrzarskie naszych specjalistów jak i interesujące pomysły DIY. Tutaj dowiesz się jak skutecznie odmienić oblicze kuchni, salonu, sypialni czy łazienki. Przedstawiamy także sugestie dekoracji w zgodzie z aktualnymi trendami. Serdecznie polecamy nasze artykuły!

Interiérový design – trendy v roce 2021
08.01.2021

Na to, co bude v dekoratérství v novém roce trendy, bude mít obrovský dopad to, že jsme téměř po celý rok 2020 byli zavřeni v našich domovech. Jemná řešení, která doposud dominovala, se již okoukala. Interiérový design v roce 2021 bude pravděpodobně odvážnější a svou rozmanitostí poutavější pro oči.

více
Jak zařídit obývací pokoj s kuchyní?
07.12.2020

Při zařizování našich interiérů se snažíme najít především kombinaci funkčnosti a estetiky. Stále populárnějším řešením v bytech, které jdou s dobou, je obývací pokoj s kuchyňským koutem. Toto řešení kombinuje obě tyto požadované funkce.

více
Jak zarámovat obraz?
06.10.2020

Kdysi byly obrazy spojovány pouze s vysokým uměním, nyní však patří mezi nejpoužívanější dekorativní prvky, které lze snadno přizpůsobit různým uspořádáním. 

více
Zařizujeme pronajatý byt-studentský pokoj levně a rychlé
23.09.2020

Pronájmem pokoje nebo bytu se snažíme najít optimální životní podmínky. Věnujeme pozornost nízkému nájemnému, výhodné poloze, typu vytápění, avšak často je bohužel druhořadá estetika pronajatého bydlení.

více
Jak snadno a působivě změnit koupelnu Ukázkové dekorace
04.08.2020

Hledáte snadný způsob, jak poskytnout vaší koupelně nový vzhled, ale chcete se vyhnout pracnému odstraňování starých dlaždic? Někdy stačí opravdu málo a místnost získá poutavý charakter...V dnešním článku uvedeme pět ukázkových dekorací, které nápaditě obnoví vaši koupelnu!

více
Moderní uspořádání v šedé barvě
08.05.2020

Šedá barva má více odstínů. Jste překvapeni? Popelavá, melanž, stříbrná, šedivá – to jsou jen některé z mnoha odstínů a označení této nadčasové a elegantní barvy. Šedé doplňky se hodí do každého interiéru a propůjčují místnosti nádech jedinečnosti.

více
Způsob, jak snadno renovovat staré dveře – DIY!
20.03.2020

DIY (zkratka z anglického do it yourself) se stává stále oblíbenější v době občanských, ekologických hnutí a módy na „zero waste“. Místo toho, abychom vyhazovali staré věci, dejme jim nový život tím, že je sami osvěžíme. 

více
Skleněné obrazy vs. obrazy na plátně
03.02.2020

Nástěnné obrazy jsou dekorací, která byla řadu let ozdobou našich interiérů. Tradiční obrazy pomalu ustupují moderním formám. Kterou z nich si vybrat? Skleněné obrazy nebo obrazy na plátně?

více
Nástěnné hodiny – skleněné nebo tradiční?
06.11.2019

Nástěnné dekorace jsou základem nejen moderního domova. Prázdné, nevyzdobené zdi jsou spojovány s nepřátelským, drsným místem. Ačkoli nejčastěji jako nástěnné dekorace jsou voleny obrazy, zrcadla nebo tapety, stojí za to si prohlédnout nástěnné hodiny, které výrazně zlepší kvalitu vašeho každodenního života.

více