/ Pro zákazníky / Blog

A 5 nejoblíbenějších fototapet do obývacího pokoje

V době, kdy jsme všichni doma, se nudí nejen děti. Pomalu končí už druhý měsíc, situace je stále nejistá a ještě tomu není konec. Co tedy s volným časem? Mnozí z nás hledají na internetu inspiraci pro kuchyň, obývací pokoj nebo ložnici. Teď je velmi dobrá doba na to, abychom vyvinuli úsilí a osvěžili naše interiéry.

A 6 nejoblíbenějších fototapet do obývacího pokoje – inspirace

Rychlá a jednoduchá přeměna interiéru

Dny, kdy na změnu výzdoby bylo třeba čekat dlouhé týdny, zejména za špatného počasí, když se barvě nechtělo příliš schnout, jsou již minulostí. Dnes můžete radikálně změnit vzhled vašeho obývacího pokoje nebo ložnice během několika desítek minut. Jak to udělat? Pomocí barevných tapet. Materiál, ze kterého jsou naše fototapety vyrobeny, je odolný vůči nečistotám, oděru a mechanickému poškození. Jednou přilepenou tapetu můžete několikrát odlepit a zase přilepit, aniž byste poškodili stěny. Co je důležité – vrstva, na kterou lepíme materiál MagicStick, by měla být vyčištěna a osvěžena, a především by neměla být natřena akrylovou nebo latexovou barvou. Hladký a čistý povrch zajišťuje dobrou přilnavost tapety.

Nejmódnější vzory v sezóně jaro / léto 2020

V této sezóně rozhodně vládnou rostlinné a květinové motivy. Trend, o kterém lze s jistotou říci, že aspiruje na trend roku 2020, je kombinací boho stylu a lásky k rostlinám. I když samotná tendence k zpestření interiérů živými květinami a rostlinami již nějakou dobu trvá, nyní ji můžeme také vidět v dekorativních motivech: květiny, listy, rostliny, palmy. Druhým, výrazným stylem výzdoby interiéru je geometrický styl, který je často spojován s láskou k botanickým kompozicím. Kromě toho můžete také na stěnách vidět krásné nástěnné krajinomalby z exotických cest a ptačí vzory. Připravili jsme pro vás šest nápadů, díky nimž stylově a módně osvěžíte svůj obývací pokoj.

1. Skalní dveře
Fototapeta s výhledem je skvělým motivem pro použití v kuchyni nebo v obývacím pokoji. V současné situaci se rajská dovolená odložila na neurčito, a proto je dobré mít možnost obdivovat takové výhledy každý den. Samolepicí fototapeta Skalní dveře vdechne místnostem charakter skandinávského stylu a prolomí strohou bílou barvu.

2. Vzorované sukulenty
Sukulenty jsou jedním z oblíbených dekorativních motivů. Nejčastěji jsou používány jako dekorace oken nebo obývacího pokoje, ale jejich krása nás okouzlila natolik, že jsme se rozhodli je přenést na fototapetu. Odnímatelná fototapeta Vzorované sukulenty doplní obývací pokoj ve stylu městské džungle.

3. Letokruh
S návratem k přírodě a všemu, co je přírodní, se často setkáváme s venkovským stylem, který kombinuje zálibu v strohých, dřevěných prvcích s boho stylem. Jsou-li zde milovníci venkovského stylu, bude pro ně samolepicí fototapeta Letokruh ideálním doplňkem do kuchyně nebo obývacího pokoje.

4. Růžoví plameňáci
Ptáci a ptačí motivy jsou dekorativním trendem, který je již dlouhou dobu oblíbenou volbou. Mezi nejoblíbenější ptáky používané v interiérové výzdobě patří plameňáci. Právě pastelová růžová v kombinaci s černou barvou je činí jedinečnými. Odnímatelná fototapeta Růžoví plameňáci je skvělou volbou do ložnice nebo dětského pokoje.

5. Geometrická aloe
Geometrie je přítomna v interiérech již velmi dlouho a nehodlá jen tak odejít. Geometrické vzory dominují skandinávskému nebo loftovému stylu, ale naši samolepicí fototapetu Geometrická aloe můžete bez obav použit ve venkovském stylu nebo ve stylu městské džungle. Zelená oživí prostor a vdechne mu charakter.

Doufáme, že naše fototapety vás inspirují k vytvoření originálního prostoru, kde se budete cítit pohodlně a bezpečně.

______________________________________________________

PĚT NÁPADŮ NA JARNÍ VÝZDOBU OBÝVACÍHO POKOJE

SKLENĚNÉ OBRAZY VS. OBRAZY NA PLÁTNĚ

AKRYLOVÉ NEBO SKLENĚNÉ KUCHYŇSKÉ PANELY

Čtěte rovněž: