1. /
    2. Pro zákazníky
    3. /
    4. Blog
    5. /
    6. Sezónní dekorace

Pět nápadů na jarní výzdobu obývacího pokoje

Jaro je roční období, které je očekávané více, než první sníh. Není divu, že po absenci skutečné zimy vkládáme naděje do čerstvé energie, která nás bude stimulovat k tvořivosti. Zaveďte jarní energii i do interiérů.

jarní salon

Tajemství spočívá v barvách

Již dlouho se ví, jak důležité jsou barvy, kterými se obklopujeme každý den. Výsadou jara je zeleň, příroda ožívá, kvetou nádherné, zelené listy, svěží zelená tráva. Zelená barva navozuje v interiérech závan svěžesti a klidu. Zelená barva je barvou přírody, která konejší a uklidňuje, umožňuje uspořádat si myšlenky. Intenzivní zelená stimuluje k aktivitě a dodává energii. Jarní design interiérů využívá celou paletu zelených odstínů – od pastelové až po láhvovou.

Vsaďte na květiny

Kvetoucí poupata jsou něco, co navozuje asociace s teplou, slunečnou loukou, bezmračnou oblohou a oproštěním od všech starostí. V sezóně jaro/léto 2020 nebudou proto chybět v jarní a letní výzdobě interiérů. Zvláště žádoucí budou fototapety s motivem květin. K letošnímu jaru patří krásné, jemné a ženské kompozice, ale také odvážné, které se nebojí světlé barvy a experimentování se vzhledem.

Níže uvádíme pět nápadů na jarní výzdobu obývacího pokoje:

1. Fototapeta Jarní louka

Pokud bychom si měli nějak představit jarní louku, pak by byla právě taková – jemná, zalitá slunečními paprsky, s kapkami rosy po ranním mrazu. Takové louky můžeme vidět během horských procházek po lesních stezkách. Naše odnímatelná fototapeta Louka se bude perfektně hodit do obývacího pokoje milovníka horských túr.

2. Fototapeta Polní květiny

Červen patří vlčím mákům a chrpám. Tyto krásné polní květiny jsou křehké a jemné, můžeme je snadno zničit. Mnoho nevěst si je volí do svatebních kytic, protože mají jedinečné kouzlo. Samolepicí fototapeta Vlčí máky a chrpy uchová krásu polních květin v interiéru po dlouhou dobu.

3. Fototapeta Levandulové pole

Móda na levandulové dekorace a doplňky doputovala k nám z francouzské Provence. Levandule je vzhledem k jejím antistresovým vlastnostem oblíbenou květinou, a dáte-li ji do skříně, vaše oblečení bude v bezpečí před moly. Levandule je také často používána jako přísada dlouhých, relaxačních koupelí. Samolepicí tapeta Levandule je skvělým nápadem pro jarní výzdobu moderní kuchyně.

4. Tapeta Lesní zákoutí

Není nic lepšího než procházka do lesa během jarního, slunečného dne. Taková procházka je úlevou pro unavené oči a uši, a také útěkem od každodenního hluku. Lesní procházky mají terapeuticky účinek, uklidňují, nabíjejí energii a regenerují napjatou psychiku. Odnímatelná tapeta Smrky je nápadem na dárek pro ty, kteří si nemohou zajít na procházku do lesa.

5. Fototapeta Ranní východ slunce

Nejkrásnější východy slunce jsou právě ty na jaře a v létě. Obloha získává odstíny červené barvy, noc ustupuje dni. Nádherné východy slunce jsou něčím, co stojí za to si zapamatovat, proto zůstanou s naší samolepicí tapetou Ranní mlha, východy slunce s vámi mnohem déle. Tuto inspiraci můžeme bez obav použit jako dekoraci do ložnice. Vstávání bude mnohem příjemnější.

Čas jarní výzdoby interiéru právě začíná. Více inspirací naleznete zde.

Čtěte také:
Rustikální ložnice – nápady, které vás budou inspirovat k osvěžení vašeho pokoje!
13.05.2022

Rustikální ložnice – nápady, které vás budou inspirovat k osvěžení vašeho pokoje!

Chcete do své ložnice vnést rustikální nápady? Speciálně pro vás jsme vybrali nejdůležitější vlastnosti rustikální výzdoby. Díky těmto nápadům bude váš interiér teplý i útulný – jak se na venkovský styl sluší a patří.

více
Jak vyzdobit svůj domov ve stylu městské džungle? Urban jungle bez tajemství
13.04.2022

Jak vyzdobit svůj domov ve stylu městské džungle? Urban jungle bez tajemství

Městská džungle je styl, který často zahrnuje přirozený a organický vzhled s barevnými akcenty a chladnou atmosférou. Městská džungle se vyznačuje hojným využitím zeleně, a to nejen v podobě rostlin, ale také v použití dekorativních prvků.

více
Home office –5 způsobů, jak si zařídit domácí kancelář
15.03.2022

Home office –5 způsobů, jak si zařídit domácí kancelář

V případě domácí pracovny můžeme místnosti dodat mnohem osobnější charakter. Stojí za to zajistit, aby v našem prostředí byly věci, které nám přinášejí radost a inspirují. Kancelář má být funkční, ale mnohem lepší je pracovat v místě, kde je vidět naše osobnost.

více
Obrazy s akty pro moderní obytné prostory
26.11.2021

Obrazy s akty pro moderní obytné prostory

Jedinečná a odrážející naši osobnost, výzdoba domu je důležitou součástí každého projektu. Použití obrazů s erotickou tematikou je trendem v současném designu. Umělecké potisky zobrazující vkusné postavy žen a mužů v různých polohách a okamžicích svlékání se staly odvážným prohlášením o našem individu&a

více