/ Pro zákazníky / Blog / Koupelna

Jak snadno a působivě změnit koupelnu Ukázkové dekorace

jak snadné a efektivní je renovovat koupelnu

Hledáte snadný způsob, jak poskytnout vaší koupelně nový vzhled, ale chcete se vyhnout pracnému odstraňování starých dlaždic? Někdy stačí opravdu málo a místnost získá poutavý charakter ... V dnešním článku uvedeme pět ukázkových dekorací, které nápaditě obnoví vaši koupelnu!

Výzdoba koupelny – naše návrhy

Každá koupelna je samozřejmě jiná, a proto vyžaduje různé dekorace. Koupelny přecpané doplňky a ozdobami trochu „zredukujte“, díky tomu získáte více optického prostoru, a u těch založených na minimalismu doporučujeme přidat zajímavé doplňky. V obou případech je také vhodné nahradit staré doplňky novými. Zde jsou naše příklady:

Skleněné a akrylové obrazy

Pokud chcete jedinečným způsobem vyzdobit svou koupelnu, začněte tím, že na zeď zavěsíte hezký obraz. Nicméně to není tak jednoduché – koneckonců koupelna je zvláštní místnost, kde je největší vlhkost vzduchu, zejména když se sprchujeme v teplé vodě nebo si užíváme dlouhou relaxační koupel. Tradiční malované štětcem obrazy se mohou rychle zničit.

Proto jsou pro stěny v koupelně perfektním řešením obrazy s hladkým, snadno otíratelným povrchem – a právě takové jsou skleněné obrazy a akrylové obrazy. Sklo a akryl stačí jen několikrát otřít a zkapalněná pára je vytřena dosucha. Díky tomu si vždy budete moci vychutnat výhled na krásnou krajinu nebo abstraktní vzor – vše záleží jen na vašem vkusu.

Skleněné hodiny

Říká se, že šťastní čas nepočítají, ale pokud nechcete, aby se vaše koupel příliš protáhla, namontujte ve své koupelně skleněné hodiny. Není to jen praktický doplněk, který nám umožní neustále kontrolovat čas, ale také krásná výzdoba koupelny. Na skleněném ciferníku tiskneme atraktivní obrazy, které oživí jakýkoliv interiér. Skleněný povrch se velmi snadno čistí. V závislosti na vašem konceptu nabízíme čtvercové, kulaté nebo obdélníkové hodiny.

Fototapety

Ačkoli v koupelnách dominují obklady a dlaždice, stojí za zvážení pokrytí alespoň jedné stěny zajímavou fototapetu. Představte si, že relaxujete ve vaně a před vámi se rozprostírá výhled na azurovou pláž za slunečného dne. Díky tomu se můžete zcela ponořit do této vize …Zní to lákavě, že ano? Proto zkuste speciální koupelnové fototapety, které neabsorbují vlhkost.

Samolepicí fólie na dveře

Omrzely vás již staré dveře do koupelny a nastal čas je nahradit novějšími? Pokud to chcete udělat rychle a navíc levně, doporučujeme samolepky na dveře, jejichž montáž je obzvlášť snadná a pohodlná. Jednoduše je rovnoměrně nalepte na vyčištěný povrch dveří a máte hotovo – barevné rybičky nebo zlaté slunečnice mohou zdobit interiér koupelny. A když vás vzor omrzí, můžete na něj kdykoliv přilepit další!

Květiny v květináčích

Pokud máte v koupelně okno, umístěte na parapetu pěknou rostlinu. Květiny vždy oživují interiér a navíc nás zásobují kyslíkem!

Doufáme, že jsme vás inspirovali k malým změnám v koupelně, a že některé z našich nápadů použijete u vás doma!

____________________________________________________________________________________

NÁSTĚNNÉ DEKORACE PRO DĚTI S MOTIVEM ZVÍŘAT

PĚT NÁPADŮ NA JARNÍ VÝZDOBU OBÝVACÍHO POKOJE

Czytaj także:
20.04.2021

Krájecí prkénka jsou nedílnou součástí přípravy pokrmů. Je obtížné si představit krájení masa nebo chleba bez použití krájecího prkénka. Jaké krájecí prkénko si vybrat?

více
19.03.2021

Obrazy na zeď jsou oblíbeným a moderním interiérovým doplňkem. Stojí za to je použít v každodenním uspořádání obývacího pokoje a ložnice. Jaký tedy motiv, typ a velikost obrazu se osvědčí ve vašem interiéru? Čemu se vyhnout, co bude v této sezóně módní?

více
11.02.2021

Fotoobrazy patří mezi nejoblíbenější dekorace v interiérovém designu. Jsou originální a díky vysoce kvalitnímu tisku jsou krásnou výzdobou ložnice nebo obývacího pokoje.

více
08.01.2021

Na to, co bude v dekoratérství v novém roce trendy, bude mít obrovský dopad to, že jsme téměř po celý rok 2020 byli zavřeni v našich domovech. Jemná řešení, která doposud dominovala, se již okoukala. Interiérový design v roce 2021 bude pravděpodobně odvážnější a svou rozmanitostí poutavější pro oči.

více