1. /
    2. Pro zákazníky
    3. /
    4. Blog
    5. /
    6. Sezónní dekorace

Velikonoční dekorace v moderní verzi

Velikonoce jsou úžasným obdobím. Jsou spojovány s novým začátkem, jarem a nadějí. Proto se u příležitosti Velké noci zrodila tradice zdobení domů, bytů a dokonce i pracovišť. Jsme toho názoru, že je to překrásný zvyk. Zajíčci, beránci, vajíčka – tyto a mnoho dalších motivů vás pozitivně naladí, vytvoří slavnostní atmosféru a poskytnou interiéru jedinečný charakter.


Dnes máme mnohem více příležitostí než před několika lety. Kromě tradičních figurek můžeme také využít moderní závěsné dekorace, jako jsou například skleněné obrazy a další podobné ozdoby na zeď.

Skleněné obrazy – velikonoční závěsné dekorace

Když přijde velikonoční období, většina z nás zdobí své byty. V poslední době se stávají velmi módními závěsné ozdoby. Úspěch slaví například svíticí koule Cotton Balls – barevné ratanové koule, které vytvářejí úžasnou atmosféru. Laděné do zelených, žlutých a bílých tónů jsou perfektní velikonoční dekorací. Stejně populární jsou skleněné obrazy se svátečním motivem. V závislosti na vašich zálibách a vkusu, to mohou být například obrazy s náboženským motivem nebo grafiky zobrazující tradiční vajíčka, zajíčky nebo beránky.

Pociťte svátky na pracovišti

Skleněné obrazy, ale i obrazy na plátně canvas jsou perfektní výzdobou pro firmy. Zatímco soška zajíčka mezi složkami a šanony nevypadá příliš seriózně, elegantní obraz na skle způsobí, že v kanceláři začne převládat slavnostní nálada a vážnost místa bude zachována. Namísto barevných můžete využít designové, černobílé motivy nebo zvolit motivy, které budou více symbolické než věrné, například v podobě jednoduché grafiky.

Sváteční a elegantní – vybíráme obrazy na plátně canvas

Pokud chcete, aby ve vaší domácnosti převládla sváteční atmosféra a zároveň aby se byt neproměnil na skladiště velikonočních figurek, rozhodněte se pro nástěnné dekorace, tedy obrazy na plátně canvas. Je to elegantní a moderní způsob, jak vyzdobit váš obývací pokoj nebo kuchyň. Dostupné v mnoha různých velikostech, které úspěšně uspokojí vaše potřeby.

Obrazy na plátně canvas oživují interiér, zejména pokud jsou ve veselých a výrazných barvách. Ti, kdo mají rádi výzdobu v tlumenějších odstínech, mohou použít černobílé nebo monochromatické dekorace. Jsme přesvědčeni, že tyto velikonoční ozdoby budou skvělým řešením pro domy a byty zařízené v moderním stylu. Nevyvolávají v místnosti pocity „přeplněnosti“ ani stísněnosti, zároveň však vytváří sváteční atmosféru.

Kde pověsit velikonoční ozdoby?

Skleněné obrazy vypadají krásně v prostorných obývacích pokojích, jídelnách a kancelářích. Osvědčí se také dobře v kuchyni, protože se velmi snadno udržují v čistotě. Obrazy na plátně canvas se můžou stát dekorativním prvkem v ložnici, obývacím pokoji nebo dětském pokoji. Ve skutečnosti vše závisí na motivu a vašem vkusu. Tradiční obrázky zajíčků a vajíček se perfektně hodí do dětských prostorů nebo interiérů zařízených v provensálském stylu. V moderních obývacích pokojích nebo kancelářích budou lépe vypadat grafiky v tlumenějších odstínech v podobě jednoduchých a monochromatických symbolů.

 

Čtěte také:
Rustikální ložnice – nápady, které vás budou inspirovat k osvěžení vašeho pokoje!
13.05.2022

Rustikální ložnice – nápady, které vás budou inspirovat k osvěžení vašeho pokoje!

Chcete do své ložnice vnést rustikální nápady? Speciálně pro vás jsme vybrali nejdůležitější vlastnosti rustikální výzdoby. Díky těmto nápadům bude váš interiér teplý i útulný – jak se na venkovský styl sluší a patří.

více
Jak vyzdobit svůj domov ve stylu městské džungle? Urban jungle bez tajemství
13.04.2022

Jak vyzdobit svůj domov ve stylu městské džungle? Urban jungle bez tajemství

Městská džungle je styl, který často zahrnuje přirozený a organický vzhled s barevnými akcenty a chladnou atmosférou. Městská džungle se vyznačuje hojným využitím zeleně, a to nejen v podobě rostlin, ale také v použití dekorativních prvků.

více
Home office –5 způsobů, jak si zařídit domácí kancelář
15.03.2022

Home office –5 způsobů, jak si zařídit domácí kancelář

V případě domácí pracovny můžeme místnosti dodat mnohem osobnější charakter. Stojí za to zajistit, aby v našem prostředí byly věci, které nám přinášejí radost a inspirují. Kancelář má být funkční, ale mnohem lepší je pracovat v místě, kde je vidět naše osobnost.

více
Obrazy s akty pro moderní obytné prostory
26.11.2021

Obrazy s akty pro moderní obytné prostory

Jedinečná a odrážející naši osobnost, výzdoba domu je důležitou součástí každého projektu. Použití obrazů s erotickou tematikou je trendem v současném designu. Umělecké potisky zobrazující vkusné postavy žen a mužů v různých polohách a okamžicích svlékání se staly odvážným prohlášením o našem individu&a

více