1. /
    2. Pro zákazníky
    3. /
    4. Blog
    5. /
    6. Nástěnné dekorace

Obrazy s akty pro moderní obytné prostory

obrazy smyslne

Jedinečná a odrážející naši osobnost, výzdoba domu je důležitou součástí každého projektu. Použití obrazů s erotickou tematikou je trendem v současném designu. Umělecké potisky zobrazující vkusné postavy žen a mužů v různých polohách a okamžicích svlékání se staly odvážným prohlášením o našem individuálním stylu a vkusu.

Co je třeba vzít v úvahu při nákupu obrazů s akty?

Akty jsou součástí umění od starověku. V průběhu staletí se vyvinuly v různých formách a pro různé účely, a to od předmětu uctívání ve starověkém Řecku až po obrazy zakázané Vatikánem v 16. století. V dnešní době by takové nahé potisky neměly být zaměňovány s fotografiemi, které nalezneme v časopisech. Obrazy s akty jsou často vystavovány v domácnostech a ve firmách s vysokou úrovní vkusu a sofistikovanosti. Správný výběr a provedení erotických obrazů může vytvořit krásný kontrast mezi odvážnou tematikou a jemnějším designem interiéru.

Při nákupu obrazů se smyslovou tematikou je důležité především vzít v úvahu jejich velikost a barvy. Musíte si být jisti, že kupujete kombinaci velikostí a barev, které budou vyhovovat potřebám vašeho budoucího uspořádání.

obrazy smyslne

Technika provedení a místa zavěšení obrazu jsou také velmi důležité. Jiný charakter a nádech budou mít obrazy s akty do ložnice a jinak se budou prezentovat v moderním obývacím pokoji.

Nejoblíbenější obrazy s akty v interiérech

Co jiného měli byste zvážit před nákupem obrazu s aktem? Stojí za to se podívat blíže na nejoblíbenější motivy těchto dekorací. Díky nim si budete moci vytvořit si doma vlastní galerii aktů.

Obrazy ženských aktů

V minulosti museli lidé chodit do umělecké galerie nebo muzea, aby viděli obrazy zobrazující akty. Nyní však, s rostoucí poptávkou po nástěnných dekoracích, zaznamenáváme nárůst počtu osob ochotných zakoupit ženské akty prezentované na grafice. Nelze popřít, že v tomto uměleckém žánru je něco, co je pro mnoho lidí velmi populární a atraktivní.

Na jedné straně obrazy s akty ukazují krásu těla a nespoutanou povahu žen, na druhé straně ponechávají spoustu prostoru pro představivost. Takové dekorativní prvky se mohou stát jedinečnou výzdobou ložnice a v jemném provedení se také dokonale mohou hodit do moderního obývacího pokoje. Ženský akt se může stát vynikajícím návrhem dekorace, který prolomí rutinu a nudu v dekoru každého interiéru.

Obrazy s moderními akty

Moderní obrazy na plátně jsou zajímavým způsobem, jak zkrášlit místnost. Obrazy s akty v modernější verzi úžasně splynou s avantgardními prostory, ale také s těmi prostory, které jsou navrženy v průmyslovém nebo loftovém stylu.

obrazy smyslne

Stojí také věnovat pozornost reprodukcím originálních uměleckých děl vynikajících malířů, které byly modernizovány díky dalším grafickým prvkům a vytištěny na inovativních materiálech. Obrazy vytištěné na odolných materiálech potěší naše oči mnohem déle.

Ručně malované obrazy s akty

Vzhledem k rostoucímu zájmu o obrazy s erotickou tematikou stále více malířů prodává tento typ uměleckých děl. Ručně malované obrazy s akty s viditelnou texturou se budou skvěle hodit do ložnice, obývacího pokoje, a dokonce do komerčních/firemních prostor, ale jen pokud jim nebude chybět dobrý vkus.

Bez ohledu na to, jaký bude akt na obraze – provokativní nebo smyslný – nepochybně přinese do interiéru spoustu emocí. Bude mít jiný význam ve společném prostoru jako je obývací pokoj, jiný v ložnici, kde je atmosféra intimnější a reflexivnější. Doporučujeme, abyste se seznámili s kategorií smyslových obrazů v našem obchodě a vybrali si ten, který nejlépe zapadá do výzdoby vašeho domova.


OBRAZY DO LOŽNICE A OBÝVACÍHO POKOJE – JAKÝ MOTIV, TYP A VELIKOST OBRAZU SE OSVĚDČÍ VE VAŠEM INTERIÉRU?

FOTOOBRAZY DO LOŽNICE A OBÝVACÍHO POKOJE – ODHALTE MODERNÍ A ORIGINÁLNÍ USPOŘÁDÁNÍ A NECHTE SE INSPIROVAT KE ZMĚNĚ!

Čtěte také:
Ložnice v podkroví – nápady na uspořádání místnosti se šikmými stropy
10.06.2022

Ložnice v podkroví – nápady na uspořádání místnosti se šikmými stropy

Neexistuje lepší místo pro únik od shonu světa než vaše vlastní ložnice, a podkroví může být ideálním místem pro její uspořádání! Tuto obvykle nevyužitou část domu lze skvěle proměnit v pohodlný obytný prostor.

více
Rustikální ložnice – nápady, které vás budou inspirovat k osvěžení vašeho pokoje!
13.05.2022

Rustikální ložnice – nápady, které vás budou inspirovat k osvěžení vašeho pokoje!

Chcete do své ložnice vnést rustikální nápady? Speciálně pro vás jsme vybrali nejdůležitější vlastnosti rustikální výzdoby. Díky těmto nápadům bude váš interiér teplý i útulný – jak se na venkovský styl sluší a patří.

více
Jak vyzdobit svůj domov ve stylu městské džungle? Urban jungle bez tajemství
13.04.2022

Jak vyzdobit svůj domov ve stylu městské džungle? Urban jungle bez tajemství

Městská džungle je styl, který často zahrnuje přirozený a organický vzhled s barevnými akcenty a chladnou atmosférou. Městská džungle se vyznačuje hojným využitím zeleně, a to nejen v podobě rostlin, ale také v použití dekorativních prvků.

více
Home office –5 způsobů, jak si zařídit domácí kancelář
15.03.2022

Home office –5 způsobů, jak si zařídit domácí kancelář

V případě domácí pracovny můžeme místnosti dodat mnohem osobnější charakter. Stojí za to zajistit, aby v našem prostředí byly věci, které nám přinášejí radost a inspirují. Kancelář má být funkční, ale mnohem lepší je pracovat v místě, kde je vidět naše osobnost.

více