1. /
    2. Pro zákazníky
    3. /
    4. Blog
    5. /
    6. Sezónní dekorace

Sezónní dekorace strana 2

Podzimní nástěnné dekorace – je čas začít novou sezónu
27.09.2019

Podzimní nástěnné dekorace – je čas začít novou sezónu

Podzim je obdobím barev. Žluté, červené, šťavnaté pomeranče a hnědé barvy budou přítomny na našich nástěnných dekoracích, v kuchyních a obývacích pokojích. Podzim je vhodný čas na změnu – využijte proto nadcházející sezónu a obklopte se živými barvami, aby vás dobíjely energií po celou zimu. 

více
Jaro v interiérovém designu
13.05.2019

Jaro v interiérovém designu

Jaro je roční období, které nemůžeme nemít rádi. S přílivem vitality si stanovujeme nové cíle a výzvy. Vše se nám zdá být jednodušší a reálnější. Dokonce nás neděsí ani úklid, který se pojí s tímto ročním obdobím.

více
Velikonoce na skle
11.04.2019

Velikonoce na skle

Všechny dekorace nemusí zdobit interiér po celý rok. Kromě sezónních detailů se atraktivně prezentují i nevšední sváteční dekorace. Jejich život je krátký, vydrží obvykle několik dní nebo týdnů. Velikonoční motivy se prezentují mimořádně vytříbeně na skleněných obrazech.

více
Dům v zimě – akrylové obrazy
28.12.2018

Dům v zimě – akrylové obrazy

Akrylové obrazy s tematikou pokrmů a nápojů jsou dekorací určenou pro takové místnosti, jako jsou: obývací pokoje, kuchyň, jídelna, a dokonce i ložnice. Naše jednobarevné stěny můžeme snadno vyzdobit kuchyňskými motivy, které svým ztvárněním na akrylových obrazech obohatí vzhled kuchyně a poskytnou jí mnohem více pozitivní energie.

více