1. /
    2. Pro zákazníky
    3. /
    4. Blog
    5. /
    6. Sezónní dekorace

Podzimní nástěnné dekorace – je čas začít novou sezónu

Podzim je obdobím barev. Žluté, červené, šťavnaté pomeranče a hnědé barvy budou přítomny na našich nástěnných dekoracích, v kuchyních a obývacích pokojích. Podzim je vhodný čas na změnu – využijte proto nadcházející sezónu a obklopte se živými barvami, aby vás dobíjely energií po celou zimu. Často i jeden barevný doplněk vytvoří celou podzimním atmosféru, takže pokud nechcete strávit hodně času při renovací, zvolte módní nástěnné dekorace.

Mezi nejoblíbenějšími nástěnnými dekoracemi jsou obrazy na skle, obrazy canvas a skleněné kuchyňské panely. Proč? Právě z důvodu jejich funkčnosti. Obrazy na skle a obrazy canvas budou vypadat působivě v obytné místnosti, jídelně nebo obývacím pokoji. Jsou zhotoveny z vysoce kvalitních materiálů a jejich montáž je velice snadná. Vytvoří v každé místnosti jedinečnou atmosféru.

Kuchyňské panely kromě dekorativních funkcí plní také užitkovou funkci – chrání zeď před mastnými nečistotami a vlhkostí. Snad se vám naše podzimní návrhy budou líbit:

1. Podzimní procházka lesem – to je obraz na skle z tvrzeného skla, který určitě oživí místnost, zvláště pak tu v tmavých barvách. Odstíny žluté a oranžové dobijí energii a povzbudí k činnosti i v zamračených dnech.

2. Venkovská krajinka – tento obraz canvas vám připomene dětství na venkově, procházky lesem během toho nejkrásnějšího ročního období – polského, zlatého podzimu. Pokud máte doma interiér s klidnými, decentními barvami, určitě mu vdechne charakter.

3. Vanilkový koláč – je tu někdo, kdo nemá rád vůni vanilky, skořice, babiččina jablečného koláče vyjmutého přímo z trouby? Tento moderní skleněný kuchyňský panel vám umožní vybavit si vůni čerstvého koláče a idylických večerů za deštivého počasí.

Jinou, neméně užitečnou dekorací, jsou skleněné kuchyňské desky. Kromě jejich prokázané pevnosti, odolnosti proti mytí a oděru, jsou skleněné kuchyňské desky originálním doplňkem jakékoliv kuchyně. Na podzim doporučujeme zvláště odstíny žluté, červené a oranžové:

4. Lesní zákoutí – kuchyňská skleněná deska v podzimních barvách nastolí zlatý podzim v každé kuchyni. S naší skleněnou kuchyňskou deskou se dosavadní krájení masa stane potěšením – pak stačí jen použít vodu a mycí prostředek. Skleněné desky jsou trvanlivé a dokonce ani drobné škrábance nebudou při každodenním používání překážkou.

Další nástěnnou dekorací, která stojí za vaši pozornost, jsou hodiny na skle – obdélníkové nebo kulaté. Které si zvolit? V naší nabídce máme různé motivy, určitě si každý z vás najde něco pro sebe:

5. Podzimní obdélníkové hodiny – energické, světlé barvy vypadají skvěle ve světlých pokojích a těm tmavým propůjčuji individuální ráz. Můžete je pověsit v obývacím pokoji, ložnici, kuchyni nebo v dětském pokoji.

6. Podzimní kulaté hodiny – vzhledem k tmavému barevnému provedení bude tento model vypadat nejlépe v ložnici nebo v předsíni. Hodiny ze skla jsou vzhledem k jejich provedení velmi trvanlivé a mohou být potěšením pro oko po dlouhou dobu.

Doufáme, že několik našich podzimních inspirací vás povzbudilo ke změně interiéru.

Čtěte také:
Rustikální ložnice – nápady, které vás budou inspirovat k osvěžení vašeho pokoje!
13.05.2022

Rustikální ložnice – nápady, které vás budou inspirovat k osvěžení vašeho pokoje!

Chcete do své ložnice vnést rustikální nápady? Speciálně pro vás jsme vybrali nejdůležitější vlastnosti rustikální výzdoby. Díky těmto nápadům bude váš interiér teplý i útulný – jak se na venkovský styl sluší a patří.

více
Jak vyzdobit svůj domov ve stylu městské džungle? Urban jungle bez tajemství
13.04.2022

Jak vyzdobit svůj domov ve stylu městské džungle? Urban jungle bez tajemství

Městská džungle je styl, který často zahrnuje přirozený a organický vzhled s barevnými akcenty a chladnou atmosférou. Městská džungle se vyznačuje hojným využitím zeleně, a to nejen v podobě rostlin, ale také v použití dekorativních prvků.

více
Home office –5 způsobů, jak si zařídit domácí kancelář
15.03.2022

Home office –5 způsobů, jak si zařídit domácí kancelář

V případě domácí pracovny můžeme místnosti dodat mnohem osobnější charakter. Stojí za to zajistit, aby v našem prostředí byly věci, které nám přinášejí radost a inspirují. Kancelář má být funkční, ale mnohem lepší je pracovat v místě, kde je vidět naše osobnost.

více
Obrazy s akty pro moderní obytné prostory
26.11.2021

Obrazy s akty pro moderní obytné prostory

Jedinečná a odrážející naši osobnost, výzdoba domu je důležitou součástí každého projektu. Použití obrazů s erotickou tematikou je trendem v současném designu. Umělecké potisky zobrazující vkusné postavy žen a mužů v různých polohách a okamžicích svlékání se staly odvážným prohlášením o našem individu&a

více