/ Pro zákazníky / Blog

Způsob, jak snadno renovovat staré dveře – DIY!

DIY (zkratka z anglického do it yourself) se stává stále oblíbenější v době občanských, ekologických hnutí a módy na „zero waste“. Místo toho, abychom vyhazovali staré věci, dejme jim nový život tím, že je sami osvěžíme. Taková praxe se může týkat mnoha oblastí našeho života, od starého jízdního kola až po ošoupané boty. Avšak v tomto článku vám ukážeme snadný způsob, jak obnovit dveře. Obnova současných dveří pohltí mnohem méně nákladů, jak peněžních, tak i měřených na globální stupnici využití naši planety, než nákup zcela nových. Navíc je to velmi jednoduché a kdokoliv z nás může rychle změnit svou stávající výzdobu!

Způsob, jak snadno renovovat staré dveře – DIY!

 Co musíme udělat? Nové (staré) dveře – krok za krokem!

 Rozhodli jsme se popsat krok za krokem náš nápad na staré dveře. Tady je:

  1. Za prvé, musíme naše dveře pečlivě změřit, abychom znali jejich výšku a šířku.

  2. Poté si vybereme nálepku na dveře v příslušné velikosti a s příslušným motivem, který se nám nejvíce líbí a hodí se do našeho interiéru.

  3. Dále bychom měli naše staré dveře důkladně vyčistit. K tomu budeme potřebovat mokrý hadřík a vhodný čisticí prostředek (nezapomeňte, že jiný prostředek použijeme na dřevěné a jiný na kovové dveře). Takto připravíme naše dveře jako podklad pro novou hezčí vrstvu. Posléze se ujistíme, že jsou dveře vytřeny do sucha.

  4. Nakonec velmi opatrně přilepíme zvolenou nálepku na dveře – doporučujeme začít lepení odshora. Je důležité, abychom kvůli své nepozornosti nevytvářeli nechtěné přehyby.

  5. A je hotovo! Je to snadné, že? Můžete se teď kochat zcela novým vzhledem vašich starých dveří. Tyto proměny nebyly určitě přínosem jen pro vaše dveře, ale i pro celou místnost, do které vedou!

 Obnovte si staré dveře ve všech místnostech!

 Je to praktický a spolehlivý způsob, jak rychle obnovit vzhled vašich dveří a celého interiéru. Toto řešení můžete úspěšně aplikovat v různých místnostech: v dětském pokoji, na chodbě, v koupelně, kanceláři nebo dokonce i na dveřích v hospodě. Je to tedy rychlý a pohodlný nápad pro staré dveře doma i v práci. Navíc mají dveřní samolepky mimořádně hladký povrch, takže se velmi snadno čistí.

 Kromě toho, pokud vás vaše nové dveře přestanou zase bavit, budete je moci stejně rychle obnovit. Stačí odlepit starou nálepku a nahradit ji novou! Existuje rychlejší způsob jak naprosto obnovit výzdobu vašeho interiéru?

 V závislosti na vašem stávajícím uspořádání a na vašem osobním vkusu si můžete vybrat svůj oblíbený dekorační motiv: počínaje kávou a ovocem, které jsou perfektní do kuchyně, pokračujíce medvídky určenými do dětského pokoje, a konče univerzálními geometrickými vzory, které se opravdu hodí do jakéhokoli interiéru! Jediná věc, která vás omezuje, je vaše představivost a počet dveří, které můžete polepit!

Čtěte rovněž: