1. /
    2. Pro zákazníky
    3. /
    4. Blog
    5. /
    6. Kuchyně

Vzorované kuchyňské panely – trendy 2020

V této sezóně se vzorované kompozice staly konečně středem zájmu a byly doceněny. Nebojte se kombinovat výrazné detaily s jednotným barevným celkem. Právě díky nim získá interiér jedinečný charakter. Proč se právě v kuchyni nejlépe ujaly neobvyklé geometrické kombinace?

Kuchyně je zvláštní místo v našich domovech. Trávíme zde většinu dne. Připravujeme jídlo, pijeme kouřící kávu a vedeme rozhovory s našimi nejbližšími. Současný trend spočívající ve spojování kuchyně a obývacího pokoje zapříčinil, že se kuchyň stála nejdůležitějším místem v každém domově. To znamená, že by měla vynikat originální výzdobou a současně ladit s celou kompozicí obývacího pokoje nebo jídelny.
Minimalistický skandinávský styl nezavádí barevné ozdoby, pouze klasickou kombinaci bílého nábytku s dřevěnými deskami a doplňky. Loftový styl, kde převládá kombinace dřeva a kovu, umožňuje kovové akcenty v tmavých barvách. Vzory jsou kompromisem mezi strohým, těžkým stylem výzdoby interiérů a optickou lehkostí. Právě tyto v této sezóně diktují styl interiérů. Máme pro vás několik inspirací, které vás přesvědčí, že byste při výzdobě vašich kuchyní měli zkusit experimentovat:
1. Pupeny růží
Skleněný kuchyňský panel Pastelové pupeny růží – růže jsou jedním z nejkrásnějších motivů, které vytvořila samotná příroda. Jemné a ženské, vnášejí do interiérů trochu pastelové čerstvosti a opticky je rozjasňují. Zářivá, kontrastující růžová prolomí monotónní bílou v zařízené ve skandinávském stylu kuchyni a vnese do ní živé barvy.
2. Zlatá dvacátá léta
Skleněný kuchyňský panel Zlatá abstrakce –  protože již za rok vstoupíme do nových dvacátých let, a tak stojí za to si již dnes zavzpomínat na večírky ve stylu Velkého Gatsbyho. Bude mít nová dvacátá léta stejný půvab a styl? Určitě se můžete vrátit k dobře známé a milované klasice, abyste vnesli trochu luxusu.
3. Černobílé variace


Skleněný kuchyňský panel Černobílé listí je nejmódnější kombinací sezony – kontrastní barvy.

 

Čtěte také:
Rustikální ložnice – nápady, které vás budou inspirovat k osvěžení vašeho pokoje!
13.05.2022

Rustikální ložnice – nápady, které vás budou inspirovat k osvěžení vašeho pokoje!

Chcete do své ložnice vnést rustikální nápady? Speciálně pro vás jsme vybrali nejdůležitější vlastnosti rustikální výzdoby. Díky těmto nápadům bude váš interiér teplý i útulný – jak se na venkovský styl sluší a patří.

více
Jak vyzdobit svůj domov ve stylu městské džungle? Urban jungle bez tajemství
13.04.2022

Jak vyzdobit svůj domov ve stylu městské džungle? Urban jungle bez tajemství

Městská džungle je styl, který často zahrnuje přirozený a organický vzhled s barevnými akcenty a chladnou atmosférou. Městská džungle se vyznačuje hojným využitím zeleně, a to nejen v podobě rostlin, ale také v použití dekorativních prvků.

více
Home office –5 způsobů, jak si zařídit domácí kancelář
15.03.2022

Home office –5 způsobů, jak si zařídit domácí kancelář

V případě domácí pracovny můžeme místnosti dodat mnohem osobnější charakter. Stojí za to zajistit, aby v našem prostředí byly věci, které nám přinášejí radost a inspirují. Kancelář má být funkční, ale mnohem lepší je pracovat v místě, kde je vidět naše osobnost.

více
Obrazy s akty pro moderní obytné prostory
26.11.2021

Obrazy s akty pro moderní obytné prostory

Jedinečná a odrážející naši osobnost, výzdoba domu je důležitou součástí každého projektu. Použití obrazů s erotickou tematikou je trendem v současném designu. Umělecké potisky zobrazující vkusné postavy žen a mužů v různých polohách a okamžicích svlékání se staly odvážným prohlášením o našem individu&a

více