/ Pro zákazníky / Blog

Vzorované kuchyňské panely – trendy 2020

podtácky, obaly na květináče. V této sezóně se vzorované kompozice staly konečně středem zájmu a byly doceněny. Nebojte se kombinovat výrazné detaily s jednotným barevným celkem. Právě díky nim získá interiér jedinečný charakter. Proč se právě v kuchyni nejlépe ujaly neobvyklé geometrické kombinace?

skleněné kuchyňské panely, kuchyňské panely, skleněné kuchyňské panely, nástěnné kuchyňské panely, trendy do roku 2020


Kuchyně je zvláštní místo v našich domovech. Trávíme zde většinu dne. Připravujeme jídlo, pijeme kouřící kávu a vedeme rozhovory s našimi nejbližšími. Současný trend spočívající ve spojování kuchyně a obývacího pokoje zapříčinil, že se kuchyň stála nejdůležitějším místem v každém domově. To znamená, že by měla vynikat originální výzdobou a současně ladit s celou kompozicí obývacího pokoje nebo jídelny.


Minimalistický skandinávský styl nezavádí barevné ozdoby, pouze klasickou kombinaci bílého nábytku s dřevěnými deskami a doplňky. Loftový styl, kde převládá kombinace dřeva a kovu, umožňuje kovové akcenty v tmavých barvách. Vzory jsou kompromisem mezi strohým, těžkým stylem výzdoby interiérů a optickou lehkostí. Právě tyto v této sezóně diktují styl interiérů. Máme pro vás několik inspirací, které vás přesvědčí, že byste při výzdobě vašich kuchyní měli zkusit experimentovat:


1. Pupeny růží


Skleněný kuchyňský panel Pastelové pupeny růží – růže jsou jedním z nejkrásnějších motivů, které vytvořila samotná příroda. Jemné a ženské, vnášejí do interiérů trochu pastelové čerstvosti a opticky je rozjasňují. Zářivá, kontrastující růžová prolomí monotónní bílou v zařízené ve skandinávském stylu kuchyni a vnese do ní živé barvy.


2. Zlatá dvacátá léta


Skleněný kuchyňský panel Zlatá abstrakce –  protože již za rok vstoupíme do nových dvacátých let, a tak stojí za to si již dnes zavzpomínat na večírky ve stylu Velkého Gatsbyho. Bude mít nová dvacátá léta stejný půvab a styl? Určitě se můžete vrátit k dobře známé a milované klasice, abyste vnesli trochu luxusu.


3. Černobílé variace


Skleněný kuchyňský panel Černobílé listí je nejmódnější kombinací sezony – kontrastní barvy. Bude vypadat skvěle jak ve světlých, tak i v tmavých interiérech. Styl jin-jang je další, zásadní trend stylizace interiérů v roce 2020 jak v dekoracích, tak i v doplňcích.

Čtěte rovněž: