Skleněné obklady do kuchyně, kuchyňské panely

Unikátní tvrzené skleněné kuchyňské obklady

Skleněné panely do kuchyně jsou již nějakou dobu nejoblíbenější formou dekorace stěn v kuchyni. Stále častěji se vzdáváme tradičních obkladů nebo mozaiky na stěnách a nahrazujeme je právě kuchyňskými panely. Také bytoví designéři si všimli jejich vizuálních a funkčních předností. Proto v moderním designu jsou právě panely za kuchyňskou linku převládající dekoraci této místnosti.

Samozřejmě to neznamená, že skleněné obklady za kuchyňskou linku jsou vhodné pouze pro moderní interiéry. Výběrem správného motivu nebo vzoru pro skleněný obklad ho můžeme přizpůsobit požadavkům stávající kuchyně. Díky tomu jsou skleněné obklady univerzální a budou mít značný vliv na atmosféru v kuchyních provedených v různém stylu, ať už se jedná styl designerský, vintage, provensálský, skandinávský nebo tradiční.

Vyberte si z tisíců návrhů a motivů, které efektivně změní vzhled vaší kuchyně

Jejich nezpochybnitelnou předností je možnost využití téměř jakékoli motivu a vzoru, na rozdíl od tradičních obkladů, které nás omezují jen na vzory, které jsou k dispozici v obchodech. V případě kuchyňských skleněných obkladů si můžete vybírat ze stovek motivů, které jsou k dispozici na webu tulup.pl. Jsou to mj. fotografie krajiny, květin, umění, zvířecí motivy, atd. Díky tomu může stěna v naší kuchyni získat jedinečný charakter. Kromě toho digitální potisk zajišťuje přesnou reprodukci barev a všech detailů. Právě syté barvy, s leskem, který dává sklo, způsobují, že kuchyňské panely na skle jsou velmi efektním designovým prvkem stěn.

Kuchyňské panely z našeho obchodu jsou dostupné v několika velikostech, takže si můžete snadno najít vhodný panel pro svou stěnu. Velmi důležité je také snadné mytí a udržování v čistotě. Už si nemusíte dělat starosti se špinavými spárami. Jelikož používáme tvrzené sklo, panely za kuchyňskou linku jsou velmi trvanlivé a odolné vůči mechanickému poškození.

Skleněné desky musí být od plynového sporáku vzdáleny minimálně o 20 cm

Prohlédněte si naši galerii skleněných obkladů do kuchyně. Skleněné obklady do kuchyně nejsou jedinou ozdobou, kterou můžete použít při plánování nové kuchyně. Doporučujeme také obrazy na skle a hodiny na skle, které se výborně hodí do kuchyně, jídelny nebo obývacího pokoje s kuchyňským koutem.