1. /
  2. Pro zákazníky
  3. /
  4. Blog
  5. /
  6. Sezónní dekorace

Valentýnské nástěnné dekorace

Blíží se svátek zamilovaných. Nákupní centra jsou v obležení, které bude trvat až do konce příštího týdne. Je to okamžik, kdy se musíte rozhodnout, zda chcete být uvážliví nebo romantičtí, anebo možná obojí najednou? Zaměřujeme se na originální nápady a takovými právě jsou valentýnské nástěnné dekorace.

valentýnské nástěnné dekorace

Romantické a originální

Nástěnné dekorace nemusí být nudné. V dnešní době pokročilých technologií je rozmanitost nástěnných dekorací obrovská. Můžete si zakoupit originální srdce vytištěná 3D technikou, kovové nástěnné police v loftovém stylu, a dokonce i skleněné hodiny vyrobené z tvrzeného skla. Jak tedy vysvětlit, že se každoročně trhákem na Valentýna stávají bonboniéry a růže zabalené ve fólii?

Valentýnský reklamní předmět s nápadem

Často nakupujeme dárky ve spěchu, hlavně abychom něco koupili. S takovým dárkem nebudou spokojeni ti, kdo mají rádi nevšední řešení. Právě pro ně jsme vytvořili valentýnské dekorace na zeď, které budou ozdobou každého interiéru:

 1. Skleněný obraz Kamenné srdce je kompozicí pro příznivce minimalismu a vintage stylu. I když na první pohled vypadá nepříliš atraktivně, stačí se podívat pozorněji a déle, a uvidíte skutečný potenciál, který má v sobě tvar srdce.

 2. Obraz canvas Jarní srdce – je poklonou jaru a jarní energii. Nic nefunguje tak pozitivně jako dávka slunečného, dobrého počasí. Kdo by nechtěl mít ve své zahradě věčně zelený strom ve tvaru srdce?

 3. Skleněná deska Růžové pokušení – funkční, odolné proti poškrábání a poškození skleněné prkénko z tvrzeného skla. Ideální k Valentýnu. Díky šťavnaté červené barvě budete mít více energie po celý den, a interiéry budou rozhodně vypadat romantičtěji než obvykle.

 4. Skleněné krájecí prkénko Ovocné srdce – je dárkem, který okouzlí každou hospodyňku. Plody uspořádané ve tvaru srdce učiní přípravu jídel potěšením, nikoliv nudnou povinností.

 5. Skleněné nástěnné hodiny Kočičí dovádění – všichni znají někoho, kdo miluje kočky. Valentýnské dekorace s koťaty jsou nápadem na jedinečný dárek. Skleněné hodiny s kočkami se osvědčí nejen na Valentýna, ale také jako dekorativní prvek interiéru.

Valentýnské dekorace nemusí být triviální, koupené na poslední chvíli a opakující se. Stojí za to věnovat trochu času hledání něčeho jedinečného, co se bude nejen líbit milované polovičce, ale také navodí doma romantickou náladu, a to nejen o svátečních dnech.

Čtěte také:
Rustikální ložnice – nápady, které vás budou inspirovat k osvěžení vašeho pokoje!
13.05.2022

Rustikální ložnice – nápady, které vás budou inspirovat k osvěžení vašeho pokoje!

Chcete do své ložnice vnést rustikální nápady? Speciálně pro vás jsme vybrali nejdůležitější vlastnosti rustikální výzdoby. Díky těmto nápadům bude váš interiér teplý i útulný – jak se na venkovský styl sluší a patří.

více
Jak vyzdobit svůj domov ve stylu městské džungle? Urban jungle bez tajemství
13.04.2022

Jak vyzdobit svůj domov ve stylu městské džungle? Urban jungle bez tajemství

Městská džungle je styl, který často zahrnuje přirozený a organický vzhled s barevnými akcenty a chladnou atmosférou. Městská džungle se vyznačuje hojným využitím zeleně, a to nejen v podobě rostlin, ale také v použití dekorativních prvků.

více
Home office –5 způsobů, jak si zařídit domácí kancelář
15.03.2022

Home office –5 způsobů, jak si zařídit domácí kancelář

V případě domácí pracovny můžeme místnosti dodat mnohem osobnější charakter. Stojí za to zajistit, aby v našem prostředí byly věci, které nám přinášejí radost a inspirují. Kancelář má být funkční, ale mnohem lepší je pracovat v místě, kde je vidět naše osobnost.

více
Obrazy s akty pro moderní obytné prostory
26.11.2021

Obrazy s akty pro moderní obytné prostory

Jedinečná a odrážející naši osobnost, výzdoba domu je důležitou součástí každého projektu. Použití obrazů s erotickou tematikou je trendem v současném designu. Umělecké potisky zobrazující vkusné postavy žen a mužů v různých polohách a okamžicích svlékání se staly odvážným prohlášením o našem individu&a

více