/ Pro zákazníky / Blog

Samolepka na dveře do koupelny – výjimečný dárek na Vánoce!

Přemýšleli jste někdy o tom, jak můžete vyzdobit dveře do koupelny? Není to snadný úkol – je to místo, kde neustále působí vysoké teploty a vlhkost. Proto je jistě většina z vás překvapena, když se dozví, že existují působivé samolepky na dveře do koupelny.

koupelna, mramor, nálepky na dveře do koupelny, nálepky na dveře, nálepky

Koupelnu si převážně spojujeme s kachličkami různých velikostí a barev a absencí dekorace kvůli všudypřítomné vlhkosti. Nejčastěji v koupelnách můžeme vidět umělé rostliny, nádherně vonící svíčky, kufříky na kosmetiku, ale samolepky?

Možná to ještě nevíte, ale samolepky na dveře z našeho obchodu se perfektně osvědčí nejen jako dekorace dveří do obývacího pokoje nebo kuchyně, ale také do koupelny. Jsou voděodolné, takže vlhký vzduch nezpůsobí jejich odlepení nebo vzduchové bubliny pod nimi. Poskytuje nám to neomezený počet možností, jak uspořádat místnost, protože výběr dostupných vzorů, barev a motivů je velmi široký. A protože jsou odolné vůči škrábancům a prachu, potěší po dlouhou dobu náš zrak živými barvami (neztrácejí barvu).

Proč bychom měli uvažovat o koupi polepu na dveře do koupelny? Kromě toho, že bude originální a nevídanou dekorací, získá si rychle srdce členů domácnosti a hostů. Každou samolepku lze oříznout na míru, takže i složitě zabudované dveře nebudou překážkou pro vytvoření jedinečné atmosféry.

Do Vánoc zbývají necelé dva týdny a vy stále hledáte neobvyklý dárek pro své blízké? Samolepku na dveře můžete umístit v jakémkoli interiéru, nejen v koupelně. Doba montáže tohoto dveřního polepu je velmi krátká a samotná montáž pohodlná. Ušetříte čas a peníze, které byste museli použít na výměnu nebo polepení celých dveří.

Jedním z nejpopulárnějších trendů dekorace místností jsou dekorace, které nevyžadují vynaložení značného úsilí. Tradiční tapety jsou z důvodu rychlé instalace ochotně nahrazovány samolepicími. Samolepicí tapeta na dveře je praktickým řešením pro změnu vzhledu interiéru, aniž by bylo nutné provádět časově náročnou renovaci.

Níže uvádíme několik svátečních inspirací pro nálepky na dveře:

 

1. Samolepka na dveře Višně – Višně jsou základem každého podařeného pečení. Na slavnostním stole nebudou chybět višně v likéru nebo kouřící kynutý višňový koláč. I když višně jsou určitě ovoci konce léta, vypadají nádherně na zeleném stromečku nebo v kombinaci s tmavě šedou barvou.

2. Samolepka na dveře Pomeranče – Jaká je nejvíce rozpoznatelná vůně Vánoc? Samozřejmě – pomeranče a hřebíček! Bez pomerančů nejsou Vánoce! Tyto polepy na dveře doporučujeme především vlastníkům tmavých (nebo černých) koupelen – vytvoří nádherný kontrast a barvu.

3. Samolepka na dveře Okvětní lístky růží – kdo z nás by si nechtěl ve vánočním období dopřát trochu luxusu, jakým je koupel ve vaně plné okvětních lístků růží? Hluboká, tmavě červená barva v kombinaci s šedou vdechnou každému interiéru romantický ráz a vyvolají krásné vzpomínky, tak co víc si přát?

Čtěte rovněž: