/ Pro zákazníky / Blog

Moderní nástěnné hodiny

Nástěnné hodiny jsou módní a užitečný doplněk, který výrazně usnadňuje každodenní život a dodává interiérům jedinečné kouzlo. Hodiny jsou v našich domovech přítomny už mnoho let, mění se pouze forma a materiál, z něhož jsou zhotoveny. Proč si je tedy tak rádi pořizujeme do našich domácností?

Moderní nástěnné hodiny

 

Pohodlný způsob, jak kontrolovat čas

Čas, jak je všeobecně známo, nelze žádným způsobem ovládat, nicméně nástěnné hodiny nám usnadňují každodenní přípravu jídel a plánování aktivit. Při vaření často koukáme na hodinky, abychom se ujistili, že oběd je již připravený. Také při plánování každodenních aktivit kontrolujeme čas, abychom si v této rutině našli chvíli jen pro sebe.

 

Moderní hodiny na zeď, které si zvolit?

Moderní nástěnné hodiny jsou ty, které jsou trvanlivé, odolné vůči mechanickému poškození a vyblednutí barev. Materiálem, ze kterého vyrábíme naše skleněné hodiny, je tvrzené sklo o tloušťce přibližně 4 mm. Výrobky vyrobené z tvrzeného skla jsou mimořádně odolné. Málokdy se poškrabou, barvy zůstávají živé i po několika letech používání. Trvanlivost je faktorem, který by měl převážit při výběru vhodných hodin.

 

Jarní vzory a barvy 

Jaro je ideální čas vyzkoušet si takové kombinace vzorů a barev, kterých jste se vždy obávali? Na jaře se rozhodněte pro experimenty a živé, světlé barvy, které naplní váš domov pozitivní energií a způsobí, že budete ochotněji provádět každodenní úkoly. Připravili jsme pro vás několik jarních inspirací pro kuchyň nebo obývací pokoj. V této sezóně vládnou nástěnné hodiny:

 

Nástěnné hodiny Pastelové květiny

Tento model bude krásným a ženským doplňkem do obývacího pokoje nebo kuchyně. Intenzivní růžová je barva, kterou stojí za to použít v jarních stylizacích. Perfektně bude doplňovat bílý kuchyňský nábytek a oživí kuchyň ve skandinávském stylu.

 

Nástěnné hodiny Jarní louka

V sezoně jaro / léto 2020 budou v módě všechny vzory a kombinace s květinami. Díky květinové, pastelové louce získá ložnice subtilní ženy jemný a romantický charakter. Pokud neplánujete radikální změnu interiéru, bude taková ozdoba dokonalým doplňkem celé kompozice.

 

Nástěnné hodiny Polní vlčí máky

V polních květinách je zakleté skutečné kouzlo tohoto ročního období. I když jsou velmi jemné a nevydrží dlouho, jejich motiv je velmi oblíbený v designu. Nástěnné hodiny s polními květinami krásně doplní jarní stylizaci kuchyně nebo obývacího pokoje. Červená barva vlčích máků vizuálně oživí každý interiér.

Čtěte rovněž: