Fototapety, nálepky na dveře - samolepící tapety

 

Použitím nálepek na dřeve můžeme rychle a hlavně levně změnit vzhled dveří a také zmodernizovat design bytu. Pokud se bude na takové nálepce jeden z vyjímečných motivů z naší galerie, váš dům získá nové a originální klima.

Samolepící fototapety, které obnoví každé dveře

Je důležité si všimlout jaký vliv mají dveře na dekoraci domu. Dveře nejsou pouze části vybavení domu, ale také dekorace. Proto by jsme měli klást důraz na to aby byly atraktivní. Bohužel ne vždy to tak je. Dveře mají to do sebe, že se často ničí, během času se stávají nudné a jejich výměna není jednoduchá a levná. V těchto případech jsou ideálním řešením samolepící nálepky na dveře.

Snadné lepení a odstraňování tapet - dobrý nápad pro rychlou změnu jakékoli místnosti v domácnosti nebo kanceláři

Bude stačit si vybrat jeden z našich neopakovatelných grafických vzorů. Samolepící nálepky je možné samému jednoduše a rychle nalepit. Pokud si objednáte fototapetu na dveře, můžete velice levně a rychle diametrálně z měnit vzhled nejenom dveří ale i pokoje, do kterého vedou. Dalším kladným prvkem je to, že velice snadná je i demontáž. Nálepku můžete snadno odlepit a místo ni nalepit jinou. Samolepící tapety se velmi dobře drží na povrchu dveří, lze je očistit vlhkým hadříkem. Snadno se čistí a při správném použití se fototapeta neodlepuje.

Vyberte si nálepku pro interiérové ​​dveře - upravte ji podle velikosti a grafického motivu

Nabízíme nálepky na dveře ve třech různých formátech: 75x205 cm, 85x205 cm a 95x205 cm. Díky tomu můžete snadno vybrat tu správnou velikost pro šíři Vaších dveří. Široká nabídka motivů umožní každému spojit tapety na dveře do místnosti vyzdobené v jakémkoli stylu od moderního po retro. Pro každé dveře budou nálepky prvkem, který výrazně ovlivňuje design interiéru. Můžete je úspěšně použít při renovaci nebo zdobení vašeho bytu. Vyberte si samolepky z tisíců návrhů, které jsme pro vás připravili.

V naší nabídce fototapet na dveře najdete nejrůznější grafické motivy.
Doporučujeme nálepky s 3D motivy, geometrickými tvary, tapety na dveře do dětského pokoje, atd.