/ Pro zákazníky / Blog

Velikonoční dekorace v moderní verzi

Velikonoce jsou úžasným obdobím. Jsou spojovány s novým začátkem, jarem a nadějí. Proto se u příležitosti Velké noci zrodila tradice zdobení domů, bytů a dokonce i pracovišť. Jsme toho názoru, že je to překrásný zvyk. Zajíčci, beránci, vajíčka – tyto a mnoho dalších motivů vás pozitivně naladí, vytvoří slavnostní atmosféru a poskytnou interiéru jedinečný charakter.

Velikonoční dekorace v moderní verzi

Dnes máme mnohem více příležitostí než před několika lety. Kromě tradičních figurek můžeme také využít moderní závěsné dekorace, jako jsou například skleněné obrazy a další podobné ozdoby na zeď.

Skleněné obrazy – velikonoční závěsné dekorace

Když přijde velikonoční období, většina z nás zdobí své byty. V poslední době se stávají velmi módními závěsné ozdoby. Úspěch slaví například svíticí koule Cotton Balls – barevné ratanové koule, které vytvářejí úžasnou atmosféru. Laděné do zelených, žlutých a bílých tónů jsou perfektní velikonoční dekorací. Stejně populární jsou skleněné obrazy se svátečním motivem. V závislosti na vašich zálibách a vkusu, to mohou být například obrazy s náboženským motivem nebo grafiky zobrazující tradiční vajíčka, zajíčky nebo beránky.

Pociťte svátky na pracovišti

Skleněné obrazy, ale i obrazy na plátně canvas jsou perfektní výzdobou pro firmy. Zatímco soška zajíčka mezi složkami a šanony nevypadá příliš seriózně, elegantní obraz na skle způsobí, že v kanceláři začne převládat slavnostní nálada a vážnost místa bude zachována. Namísto barevných můžete využít designové, černobílé motivy nebo zvolit motivy, které budou více symbolické než věrné, například v podobě jednoduché grafiky.

Sváteční a elegantní – vybíráme obrazy na plátně canvas

Pokud chcete, aby ve vaší domácnosti převládla sváteční atmosféra a zároveň aby se byt neproměnil na skladiště velikonočních figurek, rozhodněte se pro nástěnné dekorace, tedy obrazy na plátně canvas. Je to elegantní a moderní způsob, jak vyzdobit váš obývací pokoj nebo kuchyň. Dostupné v mnoha různých velikostech, které úspěšně uspokojí vaše potřeby.

Obrazy na plátně canvas oživují interiér, zejména pokud jsou ve veselých a výrazných barvách. Ti, kdo mají rádi výzdobu v tlumenějších odstínech, mohou použít černobílé nebo monochromatické dekorace. Jsme přesvědčeni, že tyto velikonoční ozdoby budou skvělým řešením pro domy a byty zařízené v moderním stylu. Nevyvolávají v místnosti pocity „přeplněnosti“ ani stísněnosti, zároveň však vytváří sváteční atmosféru.

Kde pověsit velikonoční ozdoby?

Skleněné obrazy vypadají krásně v prostorných obývacích pokojích, jídelnách a kancelářích. Osvědčí se také dobře v kuchyni, protože se velmi snadno udržují v čistotě. Obrazy na plátně canvas se můžou stát dekorativním prvkem v ložnici, obývacím pokoji nebo dětském pokoji. Ve skutečnosti vše závisí na motivu a vašem vkusu. Tradiční obrázky zajíčků a vajíček se perfektně hodí do dětských prostorů nebo interiérů zařízených v provensálském stylu. V moderních obývacích pokojích nebo kancelářích budou lépe vypadat grafiky v tlumenějších odstínech v podobě jednoduchých a monochromatických symbolů.

 

Čtěte rovněž: